Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyek erôt magamon és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek erôt magamon és menjek végre oda egy lányhoz?

Figyelt kérdés

Igen, megint egy tipimus kérdés egy gyáva, önbizalomhiányos sráctól. :) De mégis, miként hitessem el magammal, hogy lehet nála esélyem. Félek, hogy visszautasít azért mert nem tart helyesnek vagy egyéb okok miatt...

Köszönöm annak aki segít! :)

17F


2013. febr. 14. 20:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Semennyire nem ismerem, egy iskolába járunk, ő 10.-es én 11.-es.
2013. febr. 14. 20:53
 12/21 anonim ***** válasza:
Akkor ne úgy menj oda , hogy randit kérsz, hanem találj egy közös ismerőst, ismerkedj össze vele, dumáljatok, találj valami közös témát, kérdezd meg, mi a hobbija. Ha már beszélgettetek 1x2x és látod, hogy szívesen van veled, akkor hívd el.
2013. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Okés, majd próbálkozok, csak az a baj, hogy nincs egy közös ismerősünk sem. Szóval ő is csak 1-2 osztálytársával szokott lenni, én is. De majd valamit lépek, mivel kezdem unni, hogy ilyen töketlen vagyok! :)
2013. febr. 14. 21:01
 14/21 anonim ***** válasza:
Találj ki valamit, kérdezd meg tőle, hogy az ő testvére XY? vagy neki vannak eladó kiskutyái?
2013. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Állj a talpadra, és legyél férfi.

Szólítsd le, és kezdj el vele beszélgetni. Amúgy legyél magabiztos, próbáld meg ne kimutatni azt hogy izgulsz.:D

Esetleg előtte vegyél be egy nyugtatót..:D

2013. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az eladó kiskutyás kicsit furcsa, de szerintem arra akartál célozni, hogy találjak ki valamilyen indokot, számtalan van.
2013. febr. 14. 21:06
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen, a kiskutya behelyettesíthető :))
2013. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Erre gondolj mielőtt odamész http://www.youtube.com/watch?v=sfrwON8692A (az első egy perc kihagyható)
2013. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Azért nem csatába megyek, bár lelkesítő szöveg. Azonban lehet elnevetném magam odafele menet miközben Théoden királyra gondolok. :)
2013. febr. 14. 21:41
 20/21 anonim ***** válasza:
Dehogynem csatába mész :D Csatába mész saját magad gyávasága ellen :D Győzelem vagy halál. Ne feledd a történelmet a győztesek írják!
2013. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!