Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás az adott helyzetre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás az adott helyzetre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindig olyan pasik kellenek nekem, akiknek nem jövők be. Nem rég megismertem egy helyes pasit, aki keveset tud magyarul, tehát a kommunikáció nehezen bonyolítható le köztünk. A családja abszolút kedvel engem. Miért vagyok ilyen szerencsétlen a pasik terén? Hogyan lehetne ezen változtatni?
2013. febr. 14. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiatal korban ez majdnem mindenkivel így van, aztán majd belejössz :)
2013. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azok a lányok, akik tetszenek, kb. rám sem néznek. Megoldás: nincs. Vagy plasztikai műtét.
2013. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elírtam. A családja abszolút nem kedvel engem.
2013. febr. 14. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Na jó azért a plasztikai műtét mintha kicsit túlzás lenne :D


Majd fog ez változni :) Persze, addig hihetetlen amíg nem történik meg, de majd jön változás. Igazából ezen a "szerencsétlenségen" nem hiszem hogy önmagadtól tudsz változtatni. Ne legyél magad alatt, az okosok azt mondják, hogy szinglinek lenni nem azt jelenti, hogy nincs senkid, hanem hogy bárki a tiéd lehet. Rengetegen élünk ezen a földön, nehogy már senki se figyeljen fel rád :) Járj nyitott szemmel, az ilyet próbáld meg nem kudarcként megélni, és minden jobb lesz.

2013. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 15. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!