Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetre mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetre mi lehet a megoldás (legjobb barát)?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Egyik osztálytársammal (16, fiú) nagyon jóban lettünk a nyáron. Boldog voltam, mert egyáltalán nem volt az esetem, és így teljesen felszabadultan viselkedtem vele és nagyon jól elvoltunk.


A probléma ott kezdődött, amikor elkezdtem nagyon sokat gondolni rá, csak arra vágytam, hogy vele lehessek... ilyenek. Beleszerettem. Nem a külsejébe, hanem amilyen ő maga. (És persze azóta már nagyon helyesnek is tartom :])


De tudom, hogy bár nagyon szeret engem, de mégsem úgy, mint én őt. Próbáltam már tartani tőle a távolságot, vitatkoztunk, bántottuk egymást, de végül mindig oda lyukadunk ki, hogy nem akarjuk egymást elveszíteni. De nem tudom, meddig fogom ezt így bírni... néha úgy érzem, hogy kibírom ezt, hanem is lesz velünk semmi...


Mit tegyek? Mit tanácsoltok? Volt már valaki hasonló helyzetben? Tudom, hogy mást kellene keresnem... De nekem ő kell, úgy, ahogy van.


Előre is köszönöm a válaszokat :)


2010. jan. 31. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha legjobb barát, akkor nem kéne eröltetni.

Mert nem mindig barátságban válnak el az emberek.

2010. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha tényleg annyira jó barát, és annyira ismer, akkor valószínűleg már tudja. pláne, hogy megpróbáltad kerülni. ez elég egyértelmű jel. én is voltam már ebben a helyzetben.a tiedben rég, a "legjobb barát" szerepében most.mit ne mondjak, nem jó érzés. keress valakit, vagy találj ki egy fiút, aki nagyon odavan érted, és te nem tudod mit kezdj vele.és persze a barátodtól kérj tanácsot.lehet hogy kiderül,te sem vagy közömbös számára.sosem lehet tudni!

L20

2010. febr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!