Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez aszt jelenti egy lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homet234 kérdése:

Ez aszt jelenti egy lánynál hogy helyesnek tart?

Figyelt kérdés
Ma voltam a haverommal az egyik üzletben és mikor mentünk volna már haza akkor egy szép lány hirtelen el ment előttünk és ránk nézett de valamiért takarta magát és utána nem hogy tovább ment volna hanem az egyik autó mögé bújt és én pont arra néztem és mikor ő meglátta hogy rajta kapjuk hogy az autó mögött van eltakarta magát és elfutott. még arra sem volt időm hogy a nevét meg kérdezzem.:( szerintetek tetszettem a lánynak? vagy csak nézett minket simán?

2013. febr. 14. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem vagy feltűnően ocsmány, akkor tetszettél neki :D
2013. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nemtom, elég furcsa viselkedés

hány éves volt a csaj kb?

(egyébként aszt helyett jobb ha azt használod, az általánosan elfogadottabb formája :D)

2013. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
? Elég érdekesen mutatta ki,ha egyáltalán tetszettél neki.
2013. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A helyes írásomért elnézést kérek. és KB 13-14 évesnek nézett ki a lány én 16 éves vagyok de kinézek 14-15 évesnek
2013. febr. 14. 22:22
 5/10 anonim ***** válasza:
:D
2013. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak bolond szegény. Nem volt szefós feje? Lehet hogy elszökött valami intézetből.
2013. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem volt bolond!-.-' egy szép és aranyos lány volt és nem szökött meg sehonnan! volt rajta kabát is meg egy aranyos rózsa szín sapka és úgy takarta magát hogy egy pillanatra rám nézett és mintha mosolygott volna és elfordult. és mikor az autó mögé bújt akkor is engem nézett és én is őt csak amikor észre vette hogy észreveszem hogy figyel engem elfordulva rohant el valahová sietve.:S
2013. febr. 14. 22:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Aszt sőt, asztatat.
2013. febr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kicsit ..... ,ez a csaj már megbocsáss :DD
2013. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
El kell,hogy keseritselek,de a csaj valszeg kattant volt.
2013. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!