Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valóban divat lesz? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban divat lesz? Az érett hölgyek miért takarják el a lábaik közét?

Figyelt kérdés
Állítólag az lesz a divat hosszú comb középig érő póló bugyi nélkül. Szerintetek befog jönni ez a divat.Tegnap velem szemben ült egy fiatal lány 25-30 éves lehetett s rövid szoknyában széttárt lábakkal azt hittem fekete bugyi van rajta , majd mikor jobban szemügyre vettem meg győződtem arról hogy bugyi nélkül van. Szerintetek miért csinálják ezt a feltűnést? Az érett nők úgy összekulcsolják lábaikat ne hogy belássanak a kis p*nájukhoz. Szerintetek miért kell azt szégyelni?
2013. febr. 15. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Viszket a p*nci.
2013. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:
86%
Mit kell azon szégyellni? Semmit, minden nőnek van olyanja. A különbség az, hogy az ember nem állat, hogy lógó pöccsel és kivillanó puncival járkáljon.
2013. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem az a nő nem normális, aki nyilvánosan mutogatja a lába közét. Akár érett, akár nem.

Én is szeretem nőként a pénisz látványát, de senkire nem lennék kíváncsi, aki random az utcán nem takarná el ruhával.

22l

2013. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"állítólag" divat lesz, "állítólag" tegnap baromi hideg volt, elismerésem annak a lánynak aki ilyen időben bugyi nélkül mászkál és belátni a szoknyája alá :)


a ruha jó dolog, mert le lehet tépni szex előtt. a ruha jó dolog, mert eltakarja a nem szép részeket és kiemeli a szépeket. sorolhatnám még, de kis gondolkodással rá lehet jönni, hogy a ruha miért kell az embereknek :)

2013. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként egészségügyi oka is van a bugyinak. Egyrészt a folyás. Hallottam már olyan nőről, akinek nincs, de ez nagyon ritka. Pl. ül a buszon, akkor vagy a nadrágba folyik, vagy ha szoknyában van, akkor az ülésre, te meg utána beleülsz. Gusztustalan.
2013. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha azt hitted fekete bugyi van rajta akkor annak aztán lehetett subája! fúúj meg még mutogassa is!Undorító ha egy nőnek szőre van!
2013. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na most nyilván elhisszük, hogy február közepén valaki bugyi és más, alsó régiókat melegítő ruhadarab nélkül, rövid szoknyában mászkál nyilvános helyen...
2013. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenkinek magán ügye, hogy mit hord. Ha nem kényelmes neki a bugyi, akkor nem hord bugyit. Ennyi.
2013. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!