Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg ciki, ha nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg ciki, ha nekem ilyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 15. 10:37
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
57%
ne törődj velük! nem gáz. ha ez tetszik, ez tetszik. támogatni kéne, nem baszogatni
2013. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
12%

Hat,ha kesobb is ilyen izekre fog bukni,akkor nem is fogja senki baszogatni ot,abban biztos lehetsz.

Inkabb neki kell majd a kis homart egy felcsatolhatos f.sszal.

2013. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 bogcsika22 válasza:
haaat elegge ciki
2013. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Hát ha meleg fiú vagy akkor nem de ha lány vagy akkor...
2013. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu a kérdés, akkor én a helyedben egy mostani képet tettem volna be, mondjuk ezt: [link] Itt azért már kinéz valahogy...nem is akárhogy! :) Nem ciki, nyugi. Az én osztálytársaim/barátnőim is kedvelik JB-t, még én is szeretem a zenéjét, pedig mi már 17 évesek vagyunk!
2013. febr. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
pont ezt akartam mondani... miért nem ilyen képet raksz be? :D
2013. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
elég legyen már a kamufelhasználókból... Szindyke.. Lilidoki stb... nem unod még?
2013. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 CyberCobra válasza:

VULGÁRIS NYELVEZET!!! :D

Úgy megkövezném ezt a popsibuksit egy Szabadságszoborral, hogy a Stewie nyaklánca adná a másikat! Nem átkozásból mondom, de szrjon sünökkel teli teherautót, keresztbe! Lehet, hogy durván fogalmaztam, avagy nincs igazam. De bszdjon meg! 12/f Amúgy nem, nem ciki. De ha büszkén felvállalod, akkor a második mondat első fele rád is értendő, szerintem. Amellett elismerésem, ha felvállalod, de inkább ne tedd. Van IP cím csekkoló softwarem. Tudom, hol laksz.

2013. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
ciki, amúgy is elég nagy szánalom hogy a tinilányok milyen pasikért rajonganak, de ez már annyira túlzás hogy ez egyértelműen kamukérdés.
2013. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

A rock mi a lóf@szt keres ott???

Amugy ciki de a te döntésed.

2013. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!