Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belefér az komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefér az komoly kapcs-ba, hogy a barátom feltűnően a szemem láttára forog csajok után, szemez velük?

Figyelt kérdés

ja, ha kérdőre vonom, letagadja!!

szeret engem ez a srác? így is lehet szeretni?


2010. ápr. 26. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

lehet csak féltékennyé akar tenni (nőmtől tanultam xD), am eléggé bunkóság szerintem..

17F

2010. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hát lehet, hogy szeret, de ha teljes szivéből szeretne nem nézegetne más lányokat...Minden fiú észreveszi a szép lányokat, de nem hiszem, hogy kötelező lenne őket megbámulni, szemezni velük. Szerintem undorító ez, főleg akkor, ha ott vagy mellette. Mondd meg neki, hogy te akkor is így látod, és nagyon rosszul esik. Gondoljon bele, neki milyen lenne, ha te más fiúkat nézegetnél? Beszéljétek meg higgadtan! Ha szeret, akkor megért! :)
2010. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

ki hitte volna, hogy egy 17 éves srác normálisabb mint az én barátom?

2010. ápr. 26. 17:37
 4/14 A kérdező kommentje:

nem lehet vele megbeszélni tényleg, mert letagadja, ha tovább forszírozom, akkor meg üvöltve tagadja le.

kipróbáltam már, hogfy direkt én is nézegetem a pasikat.

hát, rá se hederít..

2010. ápr. 26. 17:39
 5/14 anonim ***** válasza:

"Hűséget fogadtam, nem vakságot!"


A szépérzékét nem tudja lekapcsolni az ember, és ez így is van jól. Teljesen természetes, hogy megnéz más lányokat, önmagában ezzel semmi gond nincs mindaddig, amíg nem csal meg. Én is nős ember vagyok, de mégis megnézem a szép lányokat, mivel szépek. Feleségemnek sem okoz fejfájást, ha épp lát egy szemrevaló fiút. Az érdekesebbeket mindig meg is beszéljük. De ettől függetlenül imádjuk egymást, egymással akarunk lenni, nem mással, ezért is házasodtunk össze. De nézelődni attól még szabad.


Ez ugyanolyan, mint ha van egy überkedvenc együttesed, attól azért még mások zenéjét is meghallgatod.


Nem kell ügyet csinálni belőle. Nyugodtan nézelődj te is, beszélgessetek róla ti is, hogy kiben mi miért tetszik, még tanulhattok is belőle mindketten.

2010. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elég nagy bunkó lehet.
2010. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem fér bele egy kapcsolatba. Ettől függetlenül szerethet téged, de nem tisztel. :|
2010. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

megnézni másokat még rendben is lenne

de ő, ha leszáll egy lány a buszról amin vagyunk, teljesen kitekeredve nézi, hogyan távozik a lány

szóval 180 fokban forog és mellettem! ja és a szemezés, miközben a kezem fogja

komolyan még az idegen csajok fordulnak el diszkréten a párom elől!!

2010. ápr. 26. 17:47
 9/14 A kérdező kommentje:
az egy dolog, hogy mindenkiben van hiba. de az az egy, az miért olyan óriási?
2010. ápr. 26. 17:49
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy beleférne főleg ha meg is fordul utánnuk meg szemez velük...



Ez rádnézve megalázó..

2010. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!