Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok ez azt jelenti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok ez azt jelenti, hogy nem érdekel titeket a lány?

Figyelt kérdés

Ha mentek az utcán, és szembe jön veletek egy lány, és nem néztek rá az arcára, alakjára,(magyarul: nem nézitek meg)

bele sem néztek a szemébe, akkor ez nálatok azt jelenti, hogy nem érdekel(ne) titeket mint "nő"?



2013. febr. 15. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak annyit jelent, h nem feltűnő jelenség. Attól még lehet h érdekelne, de ahhoz meg kéne ismernem.
2013. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Lehet, hogy csak fáradt vagyok, stb. Visszakérdezek: ha egy fiú rád néz, vagyis igazából az arcodra, te visszanézel, és viszonylag hamar el is nézel, az azt jelenti, hogy nem érdekel az illető?
2013. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak nem merek szemezni / nincs olyan kedvem.
2013. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2es: nálam ez kétértelmű, ha elnézek az lehet annak is az oka mert nem tetszik a srác arcra, vagy mert szégyenlős vagyok visszanézni.
2013. febr. 15. 16:20
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát én pl a jó csajokat messziről szoktam csak nézni, ha szembe jönnek, amikor odaérnek mellém elnézek a másik irányba, :D és h miért? Azért hogy ne érezze már magát istennőnek, :D így is nagyképüek a nők.
2013. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg totál átlagos az illető és nem teljesen az esetem.
2013. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Én már "öreg" vagyok az ilyen szemezgetéses tini dolgokhoz.

Viszont ha jók a mellei azt minden gátlás nélkül megbámulom.


22F

2013. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mi általában egy lányt úgy nézünk meg az utcán hogy ne vegye észre senki...

Ez a mi trükkünk, a lányok nem ismerik, szerencsére, így könnyű dolgunk van...

De minden fiú egyénileg fejleszti ki a trükkjeit...

2013. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én mindig ezt csinálom. Egyszerűen csak nem akarok sokkot okozni a lánynak azzal, hogy látja az egész pofámat.
2013. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ki van zárva, hogy úgy menjek el az utcán egy nő vagy lány mellett, hogy nem nézem meg :-P
2013. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!