Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok ez azt jelenti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok ez azt jelenti, hogy nem érdekel titeket a lány?

Figyelt kérdés

Ha mentek az utcán, és szembe jön veletek egy lány, és nem néztek rá az arcára, alakjára,(magyarul: nem nézitek meg)

bele sem néztek a szemébe, akkor ez nálatok azt jelenti, hogy nem érdekel(ne) titeket mint "nő"?



2013. febr. 15. 16:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő, hangulatfüggő, véletlenség függő és talán még időjárás függő is :)

Én is volt már hogy egy idős embernek ránéztem az arcára, meg olyan is, hogy csinos lányokra meg nem :) sőt már többször is volt, hogy elvoltam bambulva és még vissza sem köszöntem, tehát ennyiből egyáltalán nem lehet "alapozni", lehet olyan is amikor valaki hosszasan néz egy lányt, aztán meg mégsem gondolja olyan helyesnek, vagy éppen fordítva, csak pont olyanja van, vagy akármi, biztos van aki általában az összes emberre ránéz, valaki meg tök véletlenszerűen néz rá néha valakire, továbbá a másik gondolataiba senki sem tud csak úgy bele látni. Biztos vannak olyan esetek is, amikor egy srác rá sem nézett egy csajra, otthon meg rá maszturbált :)

Az emberi elme az határtalan...... sőt vannak emberek akiket egy élet alatt nem lehet megismerni, nem hogy mindenféle beszélgetés nélkül megmondani hogy, na, vajon ez a srác mit gondol/gondolna a külsőmről, meg rólam, ha megismerne.

2013. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha minden csajt megnéznék egy 1,5 órás pesti sétálás alatt akkor olyan nyakgörcsöt kapnék hogy meg se bírnák mozdulni..
2013. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1. ronda

2. olyan szép, hogy rá sem merek nézni :D

3. nincs időm/kedvem

2013. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!