Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan lány, aki nagyon-nagyon gyönyörű és a nászéjszakájáig akar várni a szexszel?

Figyelt kérdés
Fiúban?
2013. febr. 15. 18:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem van. 7+ milliárd az 1hez hogy létezik ilyen
2013. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hogy miért függ össze?

Mert aki gyönyörű, arra lecsapnak a fiúk és sajnos a lányok kisebb-hosszabb idő elteltével beadják a derekukat, majd később jönnek rá, hogy nem kellett volna belemenni.


"Melyik az a pasi manapság, aki nászéjszakáig vár a szexszel?"

Here is the answer to your question: Én.


Akkor kiváltom a vízumom az USA-ba...

2013. febr. 15. 18:50
 13/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

18:50


Jövök én is. De szerintem ott is emberek élnek, és a magyaron szeretik majmolni az Ámérikáiákat, szóval nem fogunk ott se épeszű nőt találni.

2013. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Lehet, de ott nagyobb esélyünk van, mert sokkal többen élnek az USA-ban, csak lesz valaki normális.
2013. márc. 5. 10:31
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát, én bizony ismerek nem egy olyan huszonéves lányt, akinek a szexuális tapasztalata igen korlátozott (tart a nullába, vagy egyszer történt csak meg). Sőt, harmincast is. Pedig nagyon szép és vonzó.


Egyébként miért szempont ez? Én hosszú évek óta élek párkapcsolatban és egyébként ő volt az első. De mégis azt kívánom, bár ne ő lett volna. És nem azért, mert nem szeretem. Hanem mert a szex nagy mértékben tapasztalat kérdése és az elején sok apróság van, ahol ki lehet siklani, el lehet rontani és be lehet miatta görcsölni. Ha életed szerelmével a nászéjszakátokon futtok bele ebbe, akkor az szerintem cseppet sem romantikus...


Nem az a lényeg, hogy valaki szűz legyen, hanem hogy a szexuális életében felelősségteljes legyen és akarja magát és a párját boldoggá tenni.


Ettől még persze nem ítélek el senkit, aki várni akar ezzel, csak szeretném figyelmeztetni a veszélyekre. Azt mindenki tudja, hogy veszélyes túl korán szexuális életet kezdeni, de arról ritkábban esik szó, hogy abban mennyi veszély rejlik, ha egy emberre tesszük fel egész szexuális életünket.

2013. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!