Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik hogy egy ilyen molett...

Létezik hogy egy ilyen molett testből ilyen gyönyörű, izmos test legyen 1 év alatt? (video)

Figyelt kérdés
bocsi de mindenhol ilyen rossz a video minősége meg nem is magyar de ugyis a kép a lényeg..de kb az a lényege hogy egy dagi mamiból 1 év alatt ilyen nő lett.Nem is maga a nő a lényeg,hanem hogy tényleg lehetséges 1 év alatt igy átformálni egy testet?Mert én azt hittem h legalább 5 év kell hogy valaki igy nézzen ki.Ötletek?
2010. jan. 5. 03:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol a videó?
2010. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2010. jan. 5. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos, a válaszom az, hogy simán lehet. Igen, lehet. Megfelelő edzéssel és diétával (nem, nem extrém koplalással, azzal csak ártasz magadnak, hanem diétával) ezt, sőt, még durvábbat is el lehet érni. 5 év az rengeteg, annyi idő alatt 300 kilóról is le kell fogyni, 1 év erre bőven elég.

De szerintem ő nem csak így csinálta. Lehet, de nekem ezzel a szenzációvadász videóval valami nem tiszta.

2010. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából csak amiatt érdekel,mert vékonynak vékony vagyok,feszes is,de szeretnék kicsit izmos is lenni,de csak nőiesen izmos..és mindig az tántorított el h 5 évig nem lenne kitartásom..de 1 évig igen..ezért lepődtem meg hogy mégis lehetséges az 1 év
2010. jan. 5. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Á, szóval izmosodni szeretnél! Az jó! Végre egy lány, aki nem gebe akar lenni, hanem nőiesen izmos! Van saját elképzelésed arról, mit teszel majd az izmosodásért? Úgy értem, konkrét edzésterv és hasonlók? Ha nincs, nagyon szívesen segítek benne.
2010. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ment privi
2010. jan. 6. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!