Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nyilvánvaló lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nyilvánvaló lenne kívülállók számára is a szituáció?

Figyelt kérdés

A nagymamám a minap teljesen ledöbbentett. Az utcán sétáltunk és eljött mellettünk autóval egy férfi, aki nekem titokban nagyon tetszik és neki sem vagyok közömbös. De erről soha senki sem beszélt nyíltan, mert hatalmas botrány lenne belőle lévén, hogy nem vagyunk függetlenek és ő még egy közéleti szereplő is a tetejében. Korábban is futottunk már így össze "hármasban", beszéltünk pár szót és ennyi volt. Szóval soha semmi célzás sem volt a vonzalmunkra.

Viszont most legutóbb a nagymamám elkezdte taglalni, hogy ő úgy látja, hogy kellenék ennek a férfinak, és kajánul mosolygott rám miközben kérdezte, hogy ugye jól gondolja?

Annyira nem néztem volna ki a 70 éves nagyimból ezt, bár az tény, hogy rengeteg szappanoperát néz, de soha, senkivel sem "hozott" még össze. Véletlen lehet, hogy pont ezzel a férfival boronált össze? Vagy látta rajta, hogy hogyan néz rám? Mert általában "úgy" nézünk egymásra, talán el is pirulok közben, nem tudom... Köpni nyelni nem tudtam hirtelen a döbbenettől :D Ráadásul ha ő észrevette, akkor ez másnak is elég nyilvánvaló lehet.


2013. febr. 16. 13:09
 1/3 fospuska ***** válasza:
ezek szerint a nagyi talpig nőből van, és amit tud az emberekről,azt biztosan tudja.:)
2013. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagy csak nagyon élénk a fantáziája a sok brazil szappanopera miatt :D
2013. febr. 16. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Észre lehet venni egy férfin, ha kelelsz neki és "úgy" néz rád. Mindössze kell némi tapasztalat az észrevételhez.

Nagyinak ez már tuti megvan, higyj neki. ;)

2013. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!