Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen már, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen már, hogy egy fiú ennyire hisztis, ráadásul 18 évesen?

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek már elég régóta tetszem, barátok is vagyunk, de én nem figyelek rá jobban, mint más barátomra. Viszont ő egyre jobban közeledik, már éve eleje óta küldözget virágokat, bókol, piszkál, rámír facebookon stb. de én nem akarok tőle semmit, ezért sem írok rá sosem face-en, és nem viszonzom közeledését. Ő ellenben már másfél hete meg volt sértődve rám, nem ült oda mellém, bevágta a durcát, pedig nem is tettem semmi rosszat. Ez még nem is érdekelne...de amikor szomorú arcot is vág hozzá, de azt a lemondásos depressziós képet, és lassan megy el, az olyan nyomasztó! Ezt nem bírom...amikor tegnap rámírt, azt mondta, azért haragszik mert vagy figyeljek rá jobban, vagy ő elmegy minél messzebre.


Mivel kedvelem mint barát, nem akarom megbántani, de egyáltalán nem jön be, minek csapjam be...Ja meg ez az állandó hiszi. Kikészítő még egy lánynál is, nem igaz? Mit mondjam neki, hogy ne sértsem meg?


18/L



2013. febr. 16. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy csak mint barátra tekintesz rá és köztetek nem is lehet más.
2013. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle többet sima barátságnál. Ne táplálj benne hiú reményeket, mert még reménykedik azért nyomul!
2013. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kedveled de mint pasi neked tutyi-mutyi. Ezt mond!
2013. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bazzd pofàn ès mond neki hogy nelegyen ekkora buuzi
2013. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tényleh tutyi-mutyi, meg egy kicsit papucs is. Valóban még reménykedne? Meglehet...akkor a "maradjunk barátok" megfelel?
2013. febr. 16. 16:02
 6/10 anonim ***** válasza:

fejeld meg:))

mond meg és ne érdekeljen hogy megsértődik mert tök mindegy mit mondasz úgy is sértődik

2013. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ebben van valami. Csak akkor nem sértőtne meg, ha összejönnék vele. A lényeg nem fog változni, bárhogy is adom neki elő :S
2013. febr. 16. 16:06
 8/10 anonim ***** válasza:
na akkor hajrá csapjál bele a közepébe és örülj hogy nem a te pasid ez a barom!!!
2013. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy csak a legjobb barátnőmmel osztottam meg ezeket a dolgokat, szegény fiút sem akarom leégetni, de ez már szerinte is szánalmas. Jó, én tényleg sajnálom, de hiába kedveskedik...ha még jobban nézne ki, akkor sem határozott alkat. Na akkor majd hétfőn ünnepelünk! :D
2013. febr. 16. 16:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért ne alázd le, mert szegény egy életre megutálja a nőket.:) Valahogy burkolt formában közöld vele!
2013. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!