Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire nem önálló, és "hisztis"?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el,van egy "barátnőm",aki folyamatosan tőlem kér tanácsot.,hogy milyen helyzetben hogy,és mit reagáljon a barátjának.Ez csak egy dolog,de rá is nől a srác nyakára,utána meg "sír",hogy az kezdi unni,stb....nem hagy neki teret.

Ma kiverte már a biztosítékot,hogy hisztizve kérte tőlem h írjam meg,mit vegyen a barátjának,már fogalmam sincs milyen alkalomra.

Hogy lehet valaki ennyire magatehetetlen?

Oké,ha néha néha kérne tanácsot,az rendben van,de ő folyamatosan a barátjával van elfoglalva,mintha össze akarna nőni vele,ugyanakkor nagyon gyerekes,semmit nem tud maga eldönteni....nem is értem ezt....


Ti mit gondoltok erről?

(egyébként azt hiszem leépítem ezt a b"barátnőt",de meg vagyok döbbenve,hogy valaki felnőtt létére ilyen....)


2013. febr. 12. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha igazán a "barátod", akkor mondd el ezt neki. Hogy önállótlan és gyakran hisztizik. Szembesítsd. Máshogy esélye sincs változni.
2013. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen és itt a gond,hogy sokszor finoman közöltem már vele,hogy figyi,huszonéves vagy,ideje önállóbbnak lenni,ne félj dönteni,meg ilyenek,de úgy látszik nem esik le neki....
2013. febr. 12. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked meg az nem esik le, hogy csak kihasznál téged. Ahelyett hogy itt szidnád, ráadásul most te rinyálsz és hisztizel, beszélnéd meg vele a dolgot. És dobd ki a kukába a barátnődet. nem fog megváltozni!
2013. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!