Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély rá, hogy másnak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy másnak is tetszeni fogok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Nem a szépségemről vagyok híres. Nem volt kapcsolatom még soha eddig. Egyetlen fiú, inkább férfi mondta, hogy szép vagyok, de vele nem lehet semmi. (De azt mondta, hogy nagyon örülne, ha mégis lehetne.) Rajt kívül soha senki nem mondta, hogy szép lennék, még az átlagos kategóriába sem sorolnak. Ha neki tetszettem, szerinte szép vagyok, akkor van esély rá, hogy másnak is lesz hasonló véleménye? Vagy ő az egyetlen aki így gondolja?


Nem szeretnék képet kitenni, bocsi


Ha hülye kérdés, akkor mindenkitől elnézést kérek, csak nem nagyon tudom kitől megkérdezni, és nagyon kattog ez a dolog a fejemben.


2013. febr. 16. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kell kitenni, privátban is jöhet! Úgyis nagyon kritikus hangulatomban vagyok ma.
2013. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
márt ne volna ? fiatal vagy, nyugi.. előtted az élet.
2013. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tetszeni fogsz valakinek. Nézd, én egy túlsúlyos, mindenféle férfias sármot nélkülöző srác vagyok, mégis voltak barátnőim, nagy szerelmeim a középsuliban. Jelenleg is van párom, csak már nem abban a közegben élek, ahol te, már felnőttem. :) A kisugárzás a lényeg, hidd el, és az, amit a világ felé mutatsz magadból.
2013. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Képet Képet Képet!


Én Világomban nem látzeik "ronda" nő, csak igénytelen :)

neked is szeritnem csak az önbizalmaddal van lehet gond :)

2013. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is túlsúlyos vagyok...
2013. febr. 16. 18:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindenki tud párt találni magának..:)

Nekem is vannak ilyen gondolataim,de aztán rájövök,hogy butaság.

Csak nyitni kell az emberek felé,az új dolgok felé :)

2013. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunkk a suliban több erősen túlsúlyos csaj is van és nem is akármilyen pasijuk van, szóval nem vagy reménytelen, ellenben én alacsony, vékony fiúként nem kellek egy csajnak sem.
2013. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az, aki feltalálja a tökéletes módszert arra, hogy hogyan lehet megfeledkezni erről a dologról (az azon való rögzültségről, hogy vajon tetszek-e, lesz-e stb.), valószínűleg milliomos lesz és sok embert boldoggá tesz.

Lehet, és fogsz is másnak is tetszeni. Ha sikerül megoldanod, hogy jó barátságban legyél önmagaddal és az önképeddel, akkor hamarabb is, mert ahogy korábban már mondták, a kisugárzás sokat nyom a latba.

2013. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy??
2013. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
küldj egy képet nekünk, lefogyni meg könnyű csak nem kell a csodadiétáknak behódolni
2013. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!