Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez mennyire volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez mennyire volt szemét dolog?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok. Egy lány osztály társam első óta szerelmes volt belém. Nagyon szép lány, csak emberileg egy nagy 0. Két hónapja bele mente, hogy járjak vele. Pár napja eszembe jutott mi lenne, ha lefeküdnék vele úgy is szűz vagyok, és biztos ő is akarná. Tegnap este le is feküdtünk, utána szakítottam vele, ő sírt és dobáltam utánam a dolgokat, ami a kezébe került. Eddig eléggé szemétnek tűnök, de ez a lány mindenkivel kicseszett, rettegnek tőle, sok lány alázott már a porba és gondoltam így letudom állítani.

F/15


2013. febr. 16. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9-es vagyok: Azt elfelejtettem írni, hogy nem vagyok lány, csakhogy lásd, nem csak az ő szemükben vagy gyökér és csak bele kellett volna gondolni, hogy milyen következményei lehetnek ennek, de mivel te is 0 vagy, így ez meg sem fordult a fejedben.


16/F

2013. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Emberileg 0? Ilyet kijelenteni egy 15 évesről, aki ráadásul még szerelmes is volt beléd, és odaadta magát neked?

Honnan tudod, hogy mi volt az indíték, amikor másokat a "porba alázott"? Tipikus kis tini szerencsétlen vagy, aki nem tudja felfogni, hogy nem csak egy oldala van egy éremnek, és nem vezet sehová az ilyen primitív önítélkezés. Jó úton vagy afelé, hogy egy moslék ember váljon belőled, és semmivel sem vagy jobb, mint az a lány, akármit is csinált azokkal, akik "rettegnek" tőle.

Így akartad leállítani? Téged meg két hatalmas atyai pofonnal kellene leállítani leginkább.

2013. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ezzel nem tudtad leállitani, ezzel rosszabb is lehet. lehet, hogy ő bosszúból is ezt megfogja másokkal tenni, csak mert vele megtették. nem kellett volna. inkább megmondhtattad volna neki, hogy szeretnéd, hogy változtasson néhány dolgon...
2013. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 bogcsika22 válasza:
szerintem bekuljetek ki bar nem ertem hogy miert doptad
2013. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!