Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, hogyha az egyik barátnőtök bevallaná, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:

semmit. az egyik barátnőm ilyen

mivel barátok vagyunk nem csinál semmit, én meg nem vagyok bi

2013. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugtáznám, elkezdenék beszélgetni vele hogy hogy jött rá, kik tetszenek neki. Már ha ő is szeretne beszélgetni a témáról. Esetleg mondanám neki hogy néha nekem is tetszik egy egy lány de különösképpen még nem érdeklődtem senki iránt a saját nememből.
2013. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Élnénk életünk tovább. Nagyon nem rázna meg.
2013. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt szólnám, talán most lesz akivel kipróbálhatom....
2013. febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én azt h huhúúú de jó és jól kinyalatnám magam vele
2013. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

utolsó bakker:"DDD

A többieknek köszi a válaszokat:D akkor, ha legközelebb találkozunk elmondom neki végre:D

2013. febr. 17. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Amennyiben nem miattam lett az.
2013. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Szerintem főleg egy biszexualitás nem annyira nagy cucc. De lehet, hogy én (meg a környezetem) azért gondolkodok így, mert van leszbikus is az ismeretségi körben. És mikor ő bevallotta az sem rázott meg senkit sem. Mondjuk mi elég fiatalok vagyunk, gondolom te is, konzervatívabb idősebbeknél már más kérdés. Először csak az volt nekem pl. fura, hogy így belegondoltam, hogy úristen, ilyen tényleg létezik, nem csak a filmekben... Miután ezt felfogtam, már inkább érdekes volt a téma, és semmi negatív ellenérzésem nem volt vele kapcsolatban. De mondom a környezetemből senkinek sem. (Vagy csak nem mutatták ki).
2013. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg kérdezném mit szívott, viccen kívül, nem érdekelne, ha ilyen hát ilyen, amíg nem mászik rám nem hiszem hogy változna a kapcsolatunk.
2013. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!