Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Ugye megválto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Ugye megváltozik ez majd nálam? :O

Figyelt kérdés
Késő délután, vagy este akarok találkozni egy sráccal. Valahogy úgy érzem, hogy sötétben jobban eltudnám engedni magam csók közben. Ugye ez megfog majd változni? Még az első csókom előtt vagyok.
2009. dec. 27. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel énis pont ugyanígy vagyok:) És énis még az első csók előtt vok, szal nemtom, de sztem tuti meg fog változni csak légy magabiztos.;)
2009. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
meg fog változni)
2009. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ez megszokott! Mivel tini vagy!Felsz hogy barataid ha meglatnak megtudjak kinevetnek. Nem kell felned, ez megszokott.A sotetseg dobja le gatlasaidat! Talan jol is teszed.Es Igen, bizhatsz benne, meg fog valtozni, amikor ledobtad galtasaidat! Udv: Levike 21/F
2009. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, megváltozik. A csók később nem lesz ilyen nagy dolog, szépen lassan hozzászoksz és még olyan helyeken és időszakokban is fog menni, ahol lehet nem kellene.
2009. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem első csókl előt még ne azon agyalj hogy ki lát meg ;b
2009. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egyszer csak azt veszed észre magadon, hogy a megfelelő férfi karjai között vagy valahol, akkor nem fog majd érdekelni. Hidd el, olyankor az sem fog feltűnni, ha kora reggel van, vagy atomháború. Mert téged csókol és akkor majd úgy érzed, te lettél a világ közepe. :D
2009. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

akkor jó, most megnyugodtam.köszönöm:)

múltkor sötétben vele voltam, ölelgetett, puszilgatott.

és nem görcsöltem, hogy mi van ha megcsókol. tudom, hogy magától jön.

2009. dec. 27. 16:43
 8/10 A kérdező kommentje:

egyébként nem az a baj, hogy meglátnak..

ha nem lenne velünk senki és világos lenne, akkor görcsölnék. az tuti.

de sötétben nem. akkor?

2009. dec. 27. 16:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt a helyzet. Sötétben több önbizalmam volt. Féltem, hogy világosban hülye fejet vágok, vagy észreveszi, hogy nem is vagyok annyira szép :D Azóta sok minden változott, már nem érdekel, hogy mikor találkozunk.
2009. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

utolso


nem érdekel mikor találkoztok ? elhagyod :( ennyire roszul csokolt ? ;b


amugy csak nyugi gyakorlás kérdése az egész és akkor már nem fog feltünni hány óra mien nap vagy mien év


;b

2009. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!