Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes tovább "égetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább "égetni a pofám" a lány miatt?!

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe beleszerettem. Sokat beszélgettem vele régen, neten keresztül. Egyszer összejött egy este, de semmi komoly, csak csókolóztunk. A következő nap, mintha egy másik lány lett volna. Visszautasított. Ez már kb 3 éve volt. Most, fél éve újra beszélgettünk, huzamosabb ideig. Aztán mikor láttam, hogy kezdek unalmas lenni neki, írtam egy hosszú, mindent leíró üzenetet, az érzéseimmel. A facebook szerint látta, de nem válaszolt..


Tudom/tudtam, hogy már az is sok volt, hogy elküldtem azt az üzenetet, észrevehettem volna magam. Érdemes erőltetni a dolgot? Nagyon szeretem a lányt. Próbáltam elfelejteni, de már 3 éve nem megy...


2013. febr. 17. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
nem ütöd nála a mércét
2013. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

Elég egyértelmű pedig. Csak te nem akarod betökélni.

Ha valamit akarna akkor keresni fog, de ne várj rá.

2013. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, de komolyan? Nem akarlak megbántani...De tényleg totális borzalom...

1. Neten nem alakítunk ki érzelmeket.

2. Ha mégis, nem álmodozunk.

3. Ha találkozunk és befuccsolunk, ráadásul csalódunk, nem erőltetjük

4. Ha csalódtunk, megint csak bebizonyosodik, hogy a facebook és MSN nem embert ad vissza, hanem egy ideált.


Röviden összefoglalva: Facebook-ot használd kapcsolatok ápolására, csajozni viszont az "életben" próbálj.

2013. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld jobban :D Komolyra fordítva a szót, tényeg felejtsd el, legjobb ha ismerőseid közül is törlöd, h ne nézegetsd csak úgy randomra. Sajna ami nem megy, az nem megy. 26/F
2013. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony nem ütöd meg a mércét. Felnőtt igazi férfi nem holmi fb-on meg neten közöl dolgokat,hanem személyesen felkeresi az illetőt,előtte pedig TELEFONON felhívja.
2013. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
elcseszted
2013. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Visszautasított. Ez már kb 3 éve volt. Most, fél éve újra beszélgettünk, huzamosabb ideig. Aztán mikor láttam, hogy kezdek unalmas lenni neki, írtam egy hosszú, mindent leíró üzenetet, az érzéseimmel."


Ez a vonat elment. Ne járasd le magadat, hagyd a p.ba ha nem akarsz teljesen hülyét csinálni magadból!

2013. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utólag, de legfőképp más helyett könnyű okosnak lenni, de a logikus az lett volna ha már másnap mosollyal az arcodon azt mondod neki akkor szopjál fas*zt ri*banc! előbb-utóbb majd megtanulod a saját károdon, hogy kár futni nő után mert úgyis jön másik, és gyakorlatilag nincs is sok különbség 2 tetszőleges nő között :D
2013. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!