Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban miért kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban miért kizáró ok a dohányzás?

Figyelt kérdés
Most ismerkedtem meg egy sráccal, mondta, hogy a cigi miatt nem jön össze velem. Előtte nem gyújtottam rá, különben sem vagyok az a típus, aki a másik orra alá fújja a füstöt...

2013. febr. 17. 20:43
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Egy nem dohányzó is lehet büdös...
2013. febr. 17. 20:47
 12/27 anonim ***** válasza:
68%
Igen,lehet, de egy bagósnak biztosan. Jellegzetes.
2013. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
30%
Én örülnék neki ha a csajom dohányozna. legalább adna mindig cigit xDDDDD.
2013. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%
Jajj jólvan már itt csupa szentfazék van :)
2013. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
61%
Én meg a pacsuli dezodor meg parfümöktöl okádok amikor úgy büzlenek az emberek mint ha egy vegyi kombinátok lennének.Izlések és pofonok.
2013. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
51%

Nem mindenkinél kizáró ok.


Én nem tudom, hogy nálam pl. kizáró ok lenne-e. Alapvetően biztos, hogyha választhatok, nem dohányos párt választanék, mert nem szeretem a cigit, és a szagát sem bírom. Arról nem is beszélve, hogy aki cigizik, annak büdös, bagószagú a szája, a ruhája, a bőre. Kösz, ebből nem kérek.

És ez nem diszkrimináció.


De egyébként ilyen problémára is van megoldás. Ismerősi körben is volt hasonló szituáció, a dohányos fél vállalta, hogy leszokik. Leszokott, a párjával boldogok és azóta sem gyújtott rá, ennek már több éve.

2013. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
45%
Én csak azt nem tudom, hogyha leírjuk, miért visszataszító a számunkra, akkor miért kell azzal vitatkozni? szentfazék??? meg ízlések és pofonok? itt mindenki elmondta a saját véleményét, ha nem tetszik,akkor is ez van.
2013. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%
Én is utáltam amikor az előző párom cigizett. Többször próbált leszokni, de végül nem értem annyit :D szerintem is undorító ha valaki cigizik, de nem kizáró ok. Elfogadom úgy is, de mostmár inkább én se jönnék össze olyannal aki cigizik.
2013. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki nem bírja, én sosem titkoltam, hogy cigizek és sosem volt ebből hátrányom a párkapcsolatok szempontjából.


Nem különösebben érdekel, ha valakinél ez kizáró ok,akkor ismerkedjen mással és kész.

2013. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
48%
mindenki más, nekem pl a nem dohányzó társ lenne érdekes, mert jóformán láncdohányos vagyok. furcsa lenne először egy ilyen emberrel összejönni, de végül is ha őt nem zavarná a cigi, akkor nekem nem lenne akadály, hogy a párom nem dohányos. :D
2013. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!