Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban miért kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban miért kizáró ok a dohányzás?

Figyelt kérdés
Most ismerkedtem meg egy sráccal, mondta, hogy a cigi miatt nem jön össze velem. Előtte nem gyújtottam rá, különben sem vagyok az a típus, aki a másik orra alá fújja a füstöt...

2013. febr. 17. 20:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
40%

Én 9 éve cigizek és ettől függetlenül voltak barátnőim. A mostani viszont nagyon utálja, így előtte nem gyújtok rá csak ha valami nagyon felb@ssza az agyamat, vagy ha tudom, hogy minimum fél órára foglalom be a wc-t, akkor ott. Kompromisszum kérdése az egész, mondjuk lassan le is lehetne szokni, de tuti, hogy baromira hiányozna.


23/F

2013. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Párom dohányzott mikor összejöttünk. Sosem követeltem hogy tegye le. Kötöttünk egy egyezséget hogy ha velem van nem gyújt rá. Sose szegte meg. Azóta le is szokott. Sose éreztem rajta cigiszagot
2013. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
51%

Azért van vita belőle, mert TI nem fogadjátok el, ha valaki cigizik, ez látszik abból, hogy a dohányosok le lettek szavazva, akkor is, ha normális választ írtak.


Mindig azok obégatnak itt, hogy miért kell velem vitatkozni, bla,bla, aki kezdi.. Szánalmas.


Amikor én még nem dohányoztam, volt olyan pasim, aki viszont igen, de nem nagyon zavart. Ez nem kizáró ok nálam. (Mondjuk már dohányzok). De annak idején sem volt baj, ha amúgy rendben volt a pasi.

Mostmeg, hogy dohányzok, meg a párom is, így meg nem is érdekel, ki-mit szeret.

2013. febr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
27%
Mert gusztustalan, büdös, gyengeséget sugall, és egészségtelen. Ja meg drága is.
2013. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Egy ápolt férfi/nő nem lesz attól büdös, ha dohányzik. VAn fogkefe, és vannak tisztálkodószerek. Én nem dohányzom, de párom igen, és egyszer sem volt se büdös, se ápolatlan. Az meg hogy mire költi a pénzét még egyelőre nem rám tartozik.
2013. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én nem cigizek és a párom se cigizzen. Nem bírom elviselni a cigifüstöt és a szagát se.
2013. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hmm láttam egy jó pasit...aztán rágyújtott...

Utálom a cigi füstöt. Sosem csókolóznék egy hamutálcával.

Így is van elég bajom, nem hiányzik, hogy tüdőrákot is kapjak, az miatt az ember miatt akit szeretek. Nem tudnám elviselni, ha a párom cigizne.

20/L

2013. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!