Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érez irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtem meg egy lánnyal, aki még aznap azt mondta, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki. Minden nap beszélünk minimum 1 órát, de mindig nekem kell elküldenem aludni a sulija miatt. Érdekes, hogy a beszélgetéseket legtöbbször én irányítom. Ő nem kérdez annyit, de mindig hosszú hosszú mondatokban válaszol a feltett kérdéseimre. Lehetséges, hogy jelleméből adódik, hogy nem érdeklődik annyira?
2013. febr. 18. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos csak bizonytalan, nem túl magabiztos, és így könnyebb neki, ha te irányítod a beszélgetést. Biztosan tetszel neki.
2013. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És szerinted egy ilyen lánynál mennyi idő múlva érdemes szóba hoznom a személyes találkozást, hogy eljöjjön a találkozóra? Bizonytalansága miatt gondolom pár hétnek el kéne telnie.
2013. febr. 18. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Szerintem nem kell több hetet várni, el lehet hívni. Max ott is határozatlan vagy félénk lesz, de majd feloldódik, minél többet beszélgettek. A telefon amúgyis személytelenebb mint a személyes találkozó, személyesen szerintem hamarabb feloldódna.
2013. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!