Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon érez irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel kb. egy hónapja ismerkedek. Nagyon megértjük egymást. A héten amikor beszéltem vele fura hangokat hallottam a házba és mondtam neki hogy kicsit félek és ő erre játékosan azt válaszolta hogy nyugi csak én vagyok. Aztán ezt a kis játékos párbeszédet folytattuk. És a lényeg hogy a végén az ágyamban aludt. Ennek előzménye semmiképpen nem utal arra hogy csak le akar velem feküdni. Csupán azért nem írom le, mert korunkhoz képest maga a szituáció gyerekes. A kérdésemm pedig az, ha ennek a srácnak nincs barátnője, egy társkereső oldalon ismerkedtünk meg és nagyon bír (ezt már közölte velem) akkor esetleg akar tőlem valamit a barátságon kívül? Ezt csak feltételezem mert nyilván aki nem tetszik azzal nem irányítjuk direkt úgy a párbeszédet hogy a lány azt higyje vonzódik hozzá a fiú. Igazából nem tudom. Nem ismerem fel a jeleket. Sajnos még soha nem volt kapcsolatom, de ez a srác olyan mint annó a nagy szerelmem és ha nem tudom mit akar konkrétan... beleesek még jobban és aztán csalódnom kell. Szóval szerintetek ez lehet egy jel? Vagy csak egy barátnak tart akivel jó beszélgetni? Jah és végül azt hozzá kell tennem hogy azóta nem írt. De hát még csak 2-3 nap telt el az utolsó beszélgetésünk óta. És nyilván nem írogatunk egymásnak naponta.

Jah meg volt egy olyan szituáció is hogy megkérdeztem mit szeretne és azt mondta "ha te azt tudnád". Hiábba faggadtam nem mondta el... Sajnálom hogy hosszúra sikeredett. Köszönöm hogy elolvastad. Sajnos nincsenek barátnőim akikkel megbeszélhetném (csak egy de ő azt mondta hívjam el egy randira).


2013. febr. 13. 20:13
 1/1 anonim válasza:
Szia! figyelj, szerintem mindenképp vonzódik hozzád. Ha te is hozzá, mindenképp beszéljétek meg. Megéri. Ha te is ezt szeretnéd. Jobb előbb, mint soha.:) Ja és szerintem egy kicsit, de tényleg csak picit furák ezek a dolgok. Ha megbeszéled vele a problémáid, biztosan ki tudjátok majd korrigálni a hibákat.:)na izgulj.:D
2013. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!