Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » általában a párom hangjától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

általában a párom hangjától megyek el szex közben, még mielőtt ő elélvezne. Tudnátok tippet adni?

Figyelt kérdés
kipróbáltam azt hogy zenét rakok be,miközbe szexelünk.minimal techno rajongó vagyok és passzol is a gyors tempo meg minden :P jó is volt,mert sokkal tovább bírtam.átlagban 10-15 perc szokott lenni míg elmegyek.de mivel a párom nem egy "néma csaj" ezért amint meghallom a hangját,nem kell 4perc és el is élveztem. A zenével csak annyi volt a gond,h azt Ő nem szeretné :/ a normális válaszokat előre is köszönöm :)
2013. febr. 20. 02:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ide illik, hogy a "gyakorlat teszi a mestert" .

Csináljátok gyakran úgy, hogy beszél a párod közben. A szexben a megszokás csökkenti az izgalom erejét.

2013. febr. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

érdekes,én meg pont fordítva vagyok,

ha csak meghallom a feleségem hangját,rögtön lekókad az antennám,

50/F

2013. febr. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

utolsó! A gond akkor van, ha egyszer csak meghallod az asszony hangját: helló drágám, megjöttem!


Zenére szexelni amúgy barbár dolog.


A megoldás a problémátokra: orál szex. Jó néha az a pár perc csend...

2013. febr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valahogy én is azt érzem, hogy tuc-tuc zenére szexelni gáz. Megértem, hogy a párod nem szeretné.
2013. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én lányként már inkább rock zenére csinálnám, mint a tuc-tuc-ra, bocsi az offért...
2013. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

engem a rock zene iszonyúan lelombozna, mivel a csajom akkor a gitáros vagy énekessel akar dugni. Fákjú. Sokkal jobb az industrial technoid dnbm meg a gépies lélektelen zenék :DDD


Egyébként miért nem nyomjátok úgy, hogy fülhallgatóval :DD Beraksz egy jó kis D-Unity mixet és Shake it, fuck it :D

2013. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tenyleg nehez, de csak azert nem sajnallak, mert az baromi izgato! Es irigykedem :)

Masodik menet megy?

2013. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7.válaszoló: nem mindig.csak hogyha a párom rásegít...de akkor is ugyan ez,4perc max,mert a kis drágám nem tud csendben maradni :P amit nagyon szeretek,mert tényleg olyan a hangja,mintha a világ legnagyobb orgazmusát élné át és ettől megyek el...de mind a ketten szeretnénk még folytatni,legalább 1órát :/
2013. febr. 20. 12:40
 9/10 anonim ***** válasza:

fel kell szabadulnod! Ebben sokat segitenek a felszabaditast kivalto dolgok, mint pl alkohol. Nalunk a vörösbor valik be, mert azzal ugy csak becsiccsentesz es ellazulsz es meg izgalmasabb alapotba is kerülsz. Tömeny meg sör nalam nem jo, de persze mindenkinek mas es mas.

Ajanlom azokat az orszagokat is ahol vicces cigit el lehet szivni, az tuti megoldana a problemadat. De gondolom ezzel nem nyugtatlak meg.

2013. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igazából mi elég gyakran csináljuk úgy h a bizonyos cigi hatása alatt vagyunk,de nem használ,sőt...még hamarabb elmegyek :/ és szegény párom meg nem akarja 3menet után se abbahagyni,nem bír utánna aludni sem és nagyon zavarja őt. A legrosszabb az egészben,h az a célom h boldoggá tegyem,és így nem megy...
2013. febr. 20. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!