Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a legjobb barátomnak hogy meleg vagyok és szeretem őt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdhetnéd azzal, hogy meleg vagy. Ha erre jól reagál, jöhet a vallomás.
2013. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Az egy dolog, hogy elmondod hogy meleg vagy, de a szerelmet nem biztos, hogy célszerű bevallani.
2013. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,milyen természetű,és milyen nézeteket vall.Mindenesetre az ajtót hagyd nyitva.
2013. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Igy, egyenesen.
2013. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem először mond el hogy meleg vagy, és beszéjetek erről, hogy elítéli-e stb...

Aztán hagy neki egy kis időt.... azt hogy szerelmes vagy belé szerintem nem fogadná túl jól, hacsak nem bisex, bár arra kevés az esély...

Nem tudom hogy érdemes-e elmondanod neki, hogy szerelmes vagy belé. Inkább öleld át hosszasan, és ha ezt is jól veszi esetleg akkor monde el neki.

2013. jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
hát egy az hogyha bevallod neki nagyon le fog döbbenni és magától is észre fogja venni, mert az eddig teljesen minimálisan alkalmazott gesztusok ( ha voltak ) fel fognak neki nőni és le fog neki esni :)
2013. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
én is hasonló helyzetben voltam, 2 éve készültem, hogy vallomást tegyek neki, de miután láttam, hogy így tudatlanul mennyire jó köztünk a viszony-még azt is megengedte, hogy a vállára tegyem a fejem és tökre összebújtunk-, nem akartam ezt egy esetleg rosszul elsülő szerelmi vallomással tönkretenni. Amíg nem tudja, boldogok lehetünk, ezért már letettem arról, hogy elmondjam neki, amit érzek. Persze nehéz, és sokszor meginogtam, írtam neki néhány eléggé félreérthető levelet, de eddig még minden oké. Nem akarok semmit sem elrontani, s így még megvan az esélye annak is, hogy újból valamikor a vállán pihengessek.:)
2013. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Na mi torten elmontad h fogata??
2014. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
kérdezd meg bejön e neki a selyem boxer ,mivel a melegek ezt szeretik
2015. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!