Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzam le?

Figyelt kérdés
A neten meg ismerkedtem egy sráccal, egy ismerõsömnek régi haverja. Sokat cseteltünk, nagyon kis aranyos srác, de az utóbbi idõben nagyon elkezdett nyomulni h õ szeret, meg imád, meg nélkülem nem tudna élni stb. Még nem beszéltûnk igy mondta, h beszèljünk telefonon, bele mentem, de mikor megszólalt olyan volt mintha fogyatékos lenne, vagy gyenge elméjü lenne nemtudom. Mit kezdjek vele?
2013. febr. 20. 14:38
 1/4 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:
Tiltsd le, ha telefonál akkor pedig nyomd ki. Egy idő után meg fogja unni.
2013. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen "rajongóm", évente kb. kétszer felhív és már nagyon rutinos, mert mindig más telefonszámról. Mindig ugyanazt mondom el neki, hogy nem érdekel és nincs kedvem találkozni. A közösségi oldalakon már tiltva van, ott nem talál meg, hacsak nem regisztrál más néven.


31/N

2013. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az irásàbòl nem mondtam vna meg, h vmi van vele, tényleg jól elbeszélgettünk. De az utóbbi 2 napba, h nem netezek egész nap ès este felmegyek van vagy 20üzenetem tõle, h hol vagy, irj, miért nem irsz, haragszol, hiányzol, nem tudok nélküled élni meg stb. Kikészit.
2013. febr. 20. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd meg neki,hogy neked ez nem jön be,nem szereted ha zaklatnak,meg te nem akarsz tőle semmit,aztán kész.Egyszer írd meg a véleményed,és utána soha többé ne válaszolj,ha hív nyomd ki,ha más számról hív tedd le.
2013. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!