Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A farokkiverés az már több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A farokkiverés az már több mint barátság, vagy előfordul hogy többet érez a fiú? (már jártunk, és most legjobb barátok vagyunk)

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 15:30
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
valahogy a kettő nem ugyanaz.meg azt mondják,hogy ha megcsókolsz valakit akkor érzelmileg is kötődsz hozzá...viszont a többi dologtól meg nem feltétlenül.vagy ez nem igaz?
2013. febr. 20. 16:17
 32/43 anonim ***** válasza:

Ah istenem segíts.Honnan vetted ezt?

Nyilván valamilyen módon vonzódik hozzád mert hagyta kiverni.Bár nem tudom ilyen módon milyen hangulatban történt...

Ha ezt megtetted neki akkor tudja,hogy lehet nálad esélye.

Innentől kezdve megcsókolhatod mert tudja,hogy lehet szex is.Azt meg nem hagyná ki

2013. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Édes jó Istenem... 15 éves vagy????!! Belőled se lesz normális lány... r-rel keződik és ibanc a vége.


Amúgy biztos szeret téged, vagy csak kihasznál.

2013. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
nem vagyok ribanc,mivel még szűz vagyok,és ő az egyetlen fiú akivel csináltam ilyet,és ezt is azért mert szeretem..ha ezért ribancnak nevezel akkor sajnálom,nem az én hibám.
2013. febr. 20. 16:26
 35/43 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha beszélnél vele az érzelmekről?ha kettőtök között több lenne?
2013. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy nagyon szeretnék,de nem merek.akkor hogy csináljam?
2013. febr. 20. 16:33
 37/43 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy erőt veszel magadon
2013. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
hogy csináld?: Akarod, hogy ma is kiverjem? Akkor csókolj meg, és mondd, hogy SZERETLEK
2013. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje ismeritek egymást? És hogy adta tudatodra, hogy verd ki neki? Ő miért nem viszonozta?

Egyszerűen állj elé és mond meg, te szereted, azért tetted meg neki!;)

2013. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát kétlem, hogy arról lenne szó, hogy nem mer kezdeményezni. Érdekes, ahhoz volt elég bátorsága, hogy megkérjen, hogy elégítsd ki. Ez a fiú csak kihasznál téged. Ha tényleg szeretne, és nem csak erre kellenél, akkor nem így közeledne hozzád.
2013. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!