Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettek valakit, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek valakit, hogyan vallanátok be annak az embernek, hogy nagyon tetszik nektek és szeretitek őt?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, szóval lánnyal szemben.

Nem vagyok egy jó pasi, nem is nagyon kaptam esélyt az élettől ezidáig és eleve félek a csalódástól több ok miatt is, de ezeket nem szándékozom elmondani most.

Hozzám képest kissé fiatal, nagyon szereti az animéket, amit én is szeretek, nem tagadom.

Nagyon szeretek vele beszélgetni és totál belezúgtam.. Minden nap várom őt, hogy tudjak vele dumcsizni.

Majd lesz egy ilyen (ő részéről egy baráti találkozás), nem tudom, merjem e neki elmondani akkor, hogy szeretem?

Annyira rosszul esik, hogy a bátortalanságom miatt nem kellek senkinek, hogy totál félek már a csalódástól, nem is merek már úgy nyitni sem.. Pls, valaki kis help..



2013. febr. 19. 04:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ha meg sem próbálod,akkor meg ezen fogsz őrlődni,ami egy idő után rosszabb mint a visszautasítás.

Sok sikert :)

2013. febr. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Mielőtt más beírna, köszönöm a normális reakciód és válaszod..

Valószínű, úgy is meg mondom neki.. De már elég régóta próbálkozok és nem volt még senkim. Mindenkitől folyamat csak nemet kaptam, vagy hogy nem vagyok az esete.. Emiatt félek már bele vágni az egészbe..

2013. febr. 19. 04:46
 3/23 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: a nők megijednek, ha bevallod az érzéseidet és hanyatt-homlok menekülnek. Tehát ne tedd. Egyébként ha találkozik veled, akkor már kisebb jelekből, non-verbális jelekből leszűrheted, hogyan viszonyul hozzád. A legjobb, ha véletlenül megérinted a kezét: ha elhúzza, akkor felejtős, ha nem, akkor lehet tovább menni és elhívni második találkozóra, ahol egyértelmű jeleket küldhetsz neki.( vagy elmondhatod neki, hogy tetszik neked-de azt sosem, hogy oda-vissza vagy érte, mert az elriasztja ). A lényeg, hogy finoman, határozottan, félreérthetetlenül add a tudtára, hogy tetszik. Ha nem hatja meg és nem veszi észre ( pontosabban szólva nem akarja észrevenni ), akkor hagyd a fenébe és még véletlenül se menj le kutyába. Hidd el, ezt is tapasztalatból tanácsolom.
2013. febr. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak is köszönöm.

Nos, igen.. csak hogy mondjam, bár nem írtam ki a koromat, de 25 leszek lassan és ezidáig nem volt senkim se. Nagyon régóta, évek óta már, sajnos úgy vagyok hogy konkrétan egyedül tengődöm itthon. Nagyon ritka, hogy van társaságom. Nincs sok haverom, barátom, nem is járok sehova így emiatt se..

Szóval eléggé szükségem volna már arra, hogy legyen mellettem valaki, akiért tényleg érdemes lenne élni.

Konkrétan én ettől a lánytól sem akartam semmit, mikor megismertem, mert hozzám képest elég fiatal, kort nem mondok bocs, viszont elég sokat hülyültem vele így, meg beszélgetek vele, szóval egyszerűen megszerettem.

Eléggé magam alatt vagyok, hála az égnek, most hogy szerelmes vagyok, annyira nem, de nagyon sokáig voltam magam alatt. Nem akarom egyedül maradni, de már a sok csalódástól, meg amiket így olvastam, hogy mire vágyik egy csaj egy sráccal szembe... hát.. a 80%-a nincs meg bennem.. És a csalódások miatt is már, félek hogy egyedül maradok örökre...

2013. febr. 19. 04:59
 5/23 anonim ***** válasza:

Szeva,helló,csumi!


Nos az első téma ami itt felmerül az egészben,hogy mennyivel fiatalabb! Mert ha 18 alatt van,sokan tudod minek hívnak majd...persze nem mindenki tartozik a pedofilok közé,dehát ez a mai világ!

A második,igaza van a 2.dik hozzászólónak! Amikor köszönsz neki,ne egyből arcrapuszi meg ilyenek,hanem először fogj vele kezet,de úgy hogy az ő tenyerét közre fogod! Ezzel bizalmat sugározol felé! És igen nagyon jó az is,amit a 2.dik hozzászóló irt,gyengén a karja külső részét! :)

Ezek az első lépések,utána meg a legfontosabb add saját magad! Sose akarj olyannak tűnni,mint amit mások akarnak! :) Sok sikert ;) Peace

2013. febr. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
eleinte csak haverkodj vele, érd el, hogy fontos legyél neki, hacsak mint barát, és esélyes, hogy később beléd szeret... csak nehogy bekerülj, a "rám vigyázó bátyus"-ok tömegébe... ha eléred, hogy ő kerest, minden nap, akkor már kezdhetsz vele valamit...
2013. febr. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se rohand le a találkozás első perceiben az érzéseiddel, de mutasd ki, hogy érdeklődsz iránta. Aztán próbáld errefelé terelni a szót. A találkozó végén mond meg neki, hogy bejön, és kérj tőle újabb találkozót.
2013. febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Hát, nem jó taktika egyből beadni a hősszerelmes Rómeót..:)

Apránként kell adagolni a dolgokat, bókok, kétértelmű mondatok, amikből azért rájön a csaj, hogy tetszel neki. Egyszerre tűnjél őszintének, nyílt szívűnek és titokzatosnak, határozottnak, aki tudja, mit akar, de ne nagyon direktnek és tolakodónak. Ezzel lehet teljesen beforgatni a nőket, legalábbis a normális, igazi nőket :D

Ha azzal állsz oda egy nő elé, hogy halálosan beleszerettél, mindenféle "előjáték" nélkül, akkor rögtön azt fogja gondolni, hogy "waddafakk, alig ismer, szinte nem is tudja, milyen vagyok, hogy lehet ez ennyire szerelmes".


Ez egy játszma, amit meg kell tanulni játszani :)

2013. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nézd , szerintem meg hogy egy a hobbytok és érdeklődési körötök , félig nyert ügyed van . Annó én úgy kerestem magamnak barátnőt , hogy teljesen illünk egymáshoz , én is animés vagyok , ő is , egy focicsapatnak drukkolunk .. stb


Hívd el megnézni valami 1részes anime mozifilmet , kell még ajánlani is tudok címeket.

2013. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

szia! látom már eléggé ki van vesézve:) a második választ pasi írta? én csaj vagyok és nem menekülnék hanyatt homlok ha valaki bevallaná nekem az érzéseit. és nem is ijednék meg.inkább örülnék . imádom az animéket (főleg a romantikusokat). személy szerint én annak örülnék ha nagyon nagyon romantikusan vallaná be xy az érzéseit. úgy mint egy shoujoban :D de ez csak az én véleményem. a lényeg: ne félj! valld be neki. elhiszem hogy fáj a csalódás de az is lehet hogy ő is így érez. de mondd csak, szerinted ő szeret téged? mi lenne ha először figyelnéd a reakcióit , viselkedéseit és csak utána mondanád meg? és ha úgy látod oké, akkor valld be neki.

Sok sikert!

15/L

2013. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!