Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-lány barátságból kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságból kapcsolat?

Figyelt kérdés

Elmesélem a szitut:

Van egy fiú,akit úgy ismertem meg,mint újdonsült barátnőm ikertesója. Cukinak találtam,tök helyesnek,meg arinak. Csak köszöntünk egymásnak ha néha összefutottunk a suliban.(évfolyamtársam)Aztán rám írt facen,ott beszélgettünk,azóta egyre többször,kb. mindennap rám ír,ha fent vagyok,hétvégén szinte reggeltől estig beszélni szoktunk. Nagyon jól kijövünk,ilyen jó kapcsolatot még egyetlenegy fiúval sem alakítottam ki,komolyan olyan dolgokat elmondok neki simán,amiket senkinek,max csak a legjobb barátnőmnek. A lényeg hogy az elején még csak heccből "szórakoztam" vele,de már azt szeretném ha komolyan gondolná...

Ő is szokott,néha kétértelmű dolgokat kérdezni meg írni(elég sokszor,és most már nem tudom hogy csak véletlen-e vagy szándékos...)pl. gyönyörű szép a szemem,meg hogy én milyen szép vagyok,meg jó fej stb... de ilyeneket hogy szép vagyok mondhat egy barát is,nem? Persze én megpróbálom a lehető legcukibb ábrázatomat mutatni amikor vele beszélek...

Múltkor szóba jött a kinek teszik valaki téma...mondtam nekem lehetséges hogy van olyan aki tetszik..ő meg mondja van olyan aki szép,de nagyjából ennyi... Utána meg amikor kérdeztem nem akarta elmondani persze hogy ki az,kérdeztem arra annyit mondott hogy szerinte ismerem...hát ö oks...

Ha valami nem világos kérdezz,csak mondj rá valamit!



2013. febr. 14. 18:05
 1/5 Főzős Laci ***** válasza:

Én 43 éves vagyok és férfi.Nincs fiú-lány barátság,mert előbb-utóbb szerelem,vagy szex lesz belőle.Ezt tapasztalatból tudom.Egyébként ez a "facebookon" történő ismerkedés eléggé nem intim.Vannak rossz indulatú emberek,akik ezeket olvasgatják... Élőben kell bármit is megbeszélni,és nem kerülgetni a forró kását!Hallottam olyat,hogy "nem járnak,csak néha dugnak".Nos,ez érzelmileg egy fiatal lány teljes zülléséhez vezető út kezdete.

Ha tetszik neked a fiú,élőben beszélj vele,és az első szóra ne tedd meg azt,ami neked a legdrágább!

Én 1 évig udvaroltam,és akkor voltam 19,és így volt rendjén.

Remélem segít,amit leírtam.Ja,meg az meg a másik,hogy jobbak a komoly kapcsolatok,mint a mennyiség hajhászása!

2013. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igaza van, bár egy dologba belekötnék.

Van fiú barátság, nekem is vannak fiú barátaim. DE! Nincs mindennapos beszélés, amikor véletlen valahol összefutok velük, beszélgetünk, elmeséljük kivel mi történt stb, meg néha facebook-on is, de ennyi, nem kételkedem abban, hogy ha valamelyikkel egyre többet kezdenék el beszélgetni, akár több is lenne.


Na de akkor a kérdésedre kérdező. :)

Ennek a fiú barátodnak nagyon bejössz. :) Most komolyan csak simán barát nem ír ilyeneket, hogy gyönyörű vagy, és szép. :) Szóval nyugi lesz ebből még valami, csak beszélgessetek még és írj rá te is minél többször, illetve találkozgassatok sulin kívül is. :)


19/L

2013. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Második,te most nagyon boldoggá tettél,remélem úgy van ahogy mondod.:)

2013. febr. 17. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
bejössz a hercegednek, de azért olyan gáz ez a facebookon beszélgetünk, ott szövődik a kapcsolat jelenség
2013. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Létezik fiu-lány barátság! Csak te még nem találtad meg..

Nekem is fiu barátom hülyülünk együtt meg jóban vagyunk!

Nekem is más tetszik meg neki is!:)

2013. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!