Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok egy ilyen fiút?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok egy ilyen fiút? Mennyire számít nálatok a külső?

2013. febr. 20. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
ez egy nagy baromság, persze hogy nem, a csaj csak híres akart lenni, vagy legalább 1x tv-ben szerepelni
2013. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

első nem biztos, hogy igazad van

tudod szerencsére még nem minden ember felszines ;)

a külső harmadlagos, nálam

2013. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én próbálok külső alapján nem elítélni senkit, de ez azért elég durva. Azért biztos nem ítélném el mert így néz ki és ha jobban megismerném és kedves lenne, meg tényleg annyira szeretném akkor valószínűleg igen
2013. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
nem tudom elhinni hogy valaki el tud fogadni ilyen párt magának. Akkor meg pláne nem tudom elhinni, ha nem is néz ki olyan nagyon rosszul, mert nyilván ha ronda vagy, örülj hogy találtál valakit, de ez a csaj nem is rossz, választhatna normális csávót is.
2013. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Én ezt a műsort pont láttam, vagyis a Life Network-on....Tiszteletre méltó hogy a csaj ennyire szereti, és akárhogy is néz ki a srác, sokan szeretik....
2013. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
A pasi elég kiegyensúlyozottnak tűnik a kinézete ellenére, és értékelem benne, hogy próbál jól kinézni, bár ez a festett haj erős túlzás... De én nem tudnám őt elfogadni, sajnálom. Nem a leghelyesebb pasik tetszenek, hanem az átlagos, de ez a kategória már nagyon.... nemtommi :D Barátként tudnám csak elfogadni max.
2013. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Vadkan01 ***** válasza:
13%
Na ezek után nem akarok olyan kérdést látni itt, hogy "Lányok, titeket csak az érdekel, hogy hogy néz ki a pasi?".
2013. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálam számít a külső, láttam már olyan srácot, akivel tuti soha az életben nem jönnék össze(úgy hogy teljesen átlagos volt), de aki a videóban van szerintem aranyos. A a szeme szép kék, szerintem a haja is rendben van, nem mondom, hogy rögtön a nyakába ugranék, de ha megismerném és minden stimmelne simán elfogadnám. Mondjuk én sem vagyok egy szépség, de nem is ez volt a kérdés.
2013. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a külső számít. Ez a fiú határozottan viselkedik, szimpatikus, a külseje ellenére van benne valami vonzó. Látszik rajta, hogy ha nem is szereti a külsejét, de elfogadta, hogy ez van, ezt dobta a gép, ebből kell kihozni a legjobbat.

Nagyon nem az a kategória, mint akik itt picsognak, hogy biztos azért nincs nőjük, mert csúnyák.

2013. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem!


20f

2013. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!