Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok egy ilyen fiút?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok egy ilyen fiút? Mennyire számít nálatok a külső?

2013. febr. 20. 16:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is néz ki olyan durván, egészséges fiúk között is látni ennél rondábbakat. De én azért maradok az egészséges+helyes kombinációnál
2013. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok


Most miért lettem lepontozva? Sem szerelemben, sem szexben nem fogadnám el! Hetero vagyok.

A külseje meg nem érdekel, ettől még lehetnénk haverok...

2013. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
igazából nem is az számit, hogy hogy néz ki hanem az, hogy mit hoz ki magából. szóval attól, hogy valaki nem néz ki valami jól, attól még nézhe ki igényesen(normálisan).
2013. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem egy lámára emlékeztet..., ettől függetlenül, ha beleszeretek valakibe, az nem a külsője miatt van.
2013. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
számít a külső, de nem feltétlen az dönt mindig
2013. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!