Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri éveken át várni valakire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri éveken át várni valakire?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, akivel anno. úgymond szerettük egymást, de megegyeztünk abban, hogy nem lehet köztünk semmi, mert túl távol élünk egymástól. Bár már nekem is elcsitult a "fellángolásom", ennek ellenére a hűségem és a szeretetem megmaradt. (Ugyanis nagyon sokat köszönhetek neki, barát is egyben)

Ő viszont nem akar folyton utazgatni, és én nem tudok még.

Tudja, hogy nagyon szeretem, tudja, hogy sokat köszönhet nekem, és azt is hogy számíthat rám bármikor. DE nem látja be. Bevallom, úgy érzem egy kicsit többet érdemelnék, legalább eljöhetne meglátogatni és a jelenlegi helyzetünket tekintve se tudom elképzelni, hogy ő a szíve mélyén nem szeretne látni engem (mert most is mindent megtesz amit képes, és minden nap beszélünk)

Melankóliksu, szorongó típus. Emlékszem, amikor anno. taliztunk titkolt a szülei elől is, mert hogy nem engednék el vagy valami... :S Pedig már akkor is 19 éves volt...

Most 20 évesek vagyunk mindketten. Úgy érzem bármeddig képes lennék várni rá, illetve kitartani mellette. Abban reménykedek, hogy eljön az idő amikor, egyszercsak kapcsol, és rájön, hogy van miért megbecsülnünk egymást, és van értelme felelősséget vállani, áldozatot hozni.


Szóval én most türelmesen várok. Ha kell 10 évet is.


2013. febr. 22. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, soha, semmilyen körülmények között :)
2013. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsim, gyere Face-re. Beszéljük meg!
2013. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Rajta kívül még egymillióegyszáztizenkétezer pasi van a világon...tuti, hogy találsz majd magadnak egy számodra megfelelőt. Nem szabad elcseszni az életeted egy miatt. Hidd el nekem.
2013. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát te nem vagy normális! :)

tőlem várjál de meg fogod bánni.

2013. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne add fel!! Persze egyszerűbb a könnyebb utat választani hogy keresel egy közeli srácot... De mi a biztosíték hogy velük működni fog.


Remélem ő is rájön hogy milyen kincsre talált benned.

2013. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Blabla mindig csak a kifogások... Ha ennyit kell várni egymásra mert nem tudtok összehozni egy kapcsolatot 20 éves korotokra. Hát ugyan már hova akartok várni -.-
2013. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy ismerkedtek másokkal, nem kell feltétlenül elveszítenetek egymást, persze baráti szinten értve. Nyilván ha szereted, nehéz elengedni mint potenciális partnerjelöltet, de ha képtelenek vagytok kapcsolatba kezdeni, akkor ennek mi értelme?
2013. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jaj figyelj... ha valaki Igazán szerelmes (és nem sablonduma, amikor maj' megőrül minden pillanatban, csakhogy a másikkal legyen) akkor Mindent de Mindent megtesz hogy akár mindennap vele lógjon.

Tudom mert voltam ilyen szerelmes.

Ha a másik fél csak tessék-lássék 2 hetente ér rá, rákeni a pénzhiányra, vagy a szülőkre, az nem szerelem.

én 40km-re laktam a pasitól, ha buszjegyre se lett volna pénzem akkor diákként, képes lettem volna kibicajozni vagy stoppolni is.

ha nem mehettünk volna hozzájuk viszek sátrat és ráveszem, aludjunk az erdőben, bármi.

Ez igazi szerelem, ha az ember végtelen áldozatot képes hozni.

Ha mindenféle ürügyet talál, hogy most nekem ezért nem jó, azért nem jó, akkor rég felejtős.

Én se láttam ám át kis 18 évesen... elpazaroltam 2 évet arra hogy vártam neki mikor lesz majd jó, mikor ér rám, mikor kap pénzt (azt mondta -már tudom hogy kamuzta - hogy az anyja buszjegyre sem ad pénzt. nem azért, de akkor 400! ft-ról volt szó. ennyire nem félhetett hogy fűre költi, mert mindig ezzel jött hogy az anyja nem ad pénzt. mellesleg lett volna annyi esze a nőnek hogy elkéri utána a buszjegyet hogy valóban ott volt-e és az mindent bizonyít... de olyan kis vak és szerelmes voltam hogy nem akartam meglátni a tényt)

aztán napokig beszélgetett neten de hirtelen "antiszoc hangulata" lett ha találkozni kellett volna, ráadásul úgy hogy én megyek...

de közben láttam hogy másokkal azért beszél

ő is eljátszotta a szorongót, a titkolózás anyu elől, utcán se fogta a kezem...

figyelj, marhára nem éri meg várni.

1 évet sem, nemhogy tizet.

én abbahagytam a várakozást, mikor hirtelen találkozott álmai nőjével aki - milyen meglepő - 5 percre lakik tőle, semmi áldozatot nem kell hozzon érte mert gazdag, a csaj pénzeli, nála lóghatnak mert szülők sosincsenek otthon...

de ugyanúgy eljátsza ezeket a szövegeket neki is.

pszichopata, paranoiás, lusta, mindenen nyűglődő, aszoc, depressziós,túlszorongó pasival nem érdemes kezdeni - maximum a pszichiátriai kezelései után :D

2013. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!