Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmes fiúk/férfiak válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes fiúk/férfiak válaszát várom. Mi a baj a mai lányokkal? Úgy 16-26 év közt.

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 03:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11%

Az 1. kommentelőnek valószínűleg,akkor egy kis "szende szűz" kell,akit a csöpp kis esze miatt rövid pórázon lehet tartani... Nem azt mondom,h világi K*rva legyen na,de ha valóban egy ilyen lány lenne melletted,akkor azzal is bajod lenne. Először mindig magunkban keressük a hibát,aztán a másik emberben!!! ;)

19l

2013. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Bino ***** válasza:
100%

Én nem vagyok se fiú, se 16, de azt elmondhatom magamról, hogy szűz vagyok, sosem cigiztem (nem is fogok), nem iszom alkoholt. Igen, nagyon sok p.csa van, de nagyon sok olyan lány is van aki csendes, szégyenlős, önbizalom hiányos. Több ilyen barátnőm is van és érdekes módon azt veszem észre, hogy a fiúkat a ri.a.cok érdeklik (tisztelet a kivételnek). A szüzességgel kapcsolatban pedig: nekem az első barátom amikor meghallotta, hogy szűz vagyok akkor azt mondta fuj.. Utána dobott egy drogos ri.ancért. Le

pontozhattok nyugodtan, de ezt le kellett írnom.

2013. febr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Èn jó családi háttérrel rendelkezem, nem dohányzom,nem iszok alkoholt,nem drogozom.

Úgyhogy van kivétel.

2013. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Sokukkal az a baj, hogy nem a realitás talaján élnek, nem tudják mit akarnak, nem tudnak önálló döntéseket hozni, mert a környezetük túlságosan befolyásolja őket.

Nem maguknak, hanem inkább más külső szemlélőknek akarnak megfelelni ami egy olyasfajta feltűnési viszketegségben is megmutatkozik.

2013. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

12-es mégis hány éves vagy, a pasi mennyi volt? Mert ez kb a 14 évesekre lehet igaz... bár tény, hogy sok 20-on éves gyökér van a világon pasi oldalon is...


Egyébként ami a legnagyobb probléma a csordaösztön, a birkaság, a sorba beállni vágyás. Nem csak a női oldalon, hanem a férfi oldalon is. Emellett nem csak a 16-26 évesek körében. Sajnos az idősebb korosztályra is elég jellemző az, hogy úgy viselkednek, mintha sose lett volna értelem a fejükben.

Természetesen a fiataloknál ez jóval feltűnőbb, hisz azok vannak kint az utcákon, azok vannak ott a bulikban stb... A legnagyobb probléma az, hogy van egy elképzelt ideál, akire minden nő/férfi hasonlítani akar. Ezt jórészt a média állítja elő nekik, meg a "sztárok". Csak éppen senkinek nem tűnik fel, hogy azok is agyhalottak... Szerencséjükre az embernek 10iq se kell ahhoz, hogy levegőt tudjon venni, így nem halnak ki. Bár ennek én már kevésbé örülök.

Persze a felszín alatt szinte mindenkinél ott van az egyénisége, sokszor ha ránézek egy nőre látom, hogy mi lehetne belőle, hogy mi az ami valójában benne van. Ezzel szemben ott a "valóság", amilyennek ő el akarja adni magát, mert hogy az a menő...

Az, hogy most épp a tinik a ribanc korszakot élik... valójában nem számít. Most ezt jelenti beállni a sorba. Ha mindenki búvár akarna lenni, akkor az lenne a gond.


A legnagyobb probléma az egyéniség elnyomásában rejlik. Persze most jöhet minden m...ha, hogy de ő igenis egyéniség, de sajnos ki kell ábrándítanom őket, mert jelenleg csak tucat, a legtöbb ember.


Manapság alig találkozni olyanokkal, akiknek értelmes önálló véleménye van. Amit nem a tv-ből meg a rádióból hallott. De mint mondta, ez nem csak a fiatalokra igaz. Nem véletlenül tart ott az egész ország netovább az egész világ ahol tart. Néhányan eldöntik, hogy ezt kell csinálni, ez a jó, a többi meg bólogat...


Mi pedig a mostani, meg a következő generációtól várnánk azt, hogy majd jobb lesz minden, de sajnos képtelenek lesznek rá, ha minden így marad.


A mai lányoknak meg annyit, hogy marhára nem vonzó, hogy seggrészegen tipegsz a magassarkúdban éjjel, mikor józanon is képtelen vagy menni vele. Egyáltalán nem menő, hogy cigizel, mert sokszor olyan arcot vágtok mellé, amitől az életkedvem is elmegy. Az meg már, hogy 14-18 éves korod között több pasival voltál, mint Ciccolina egyáltalán nem büszkeségre ad okot. Az öltözködésre meg nem mondok semmit, mert annak a nagy részéről a hím egyedek tehetnek. Bár sok mindenben mind a két oldal hibás, csak éppen egyik se tesz semmit ez ellen.

De hát ugye, ezektől lesz mindenki egyéniség...


Konklúzió, nem a 16-26 éves lányok okozzák a problémát, hanem az nulla értékrenddel rendelkező társadalom körülötte, mert ezeknek a fiataloknak vannak szüleik. Sajnos egy részük olyan, hogy plüss kutyát se adnék nekik, nem hogy gyereket... Mert nem csak össze kéne tenni őket, hanem egy lelkileg egészséges embert felnevelni belőlük, amit sajnos nagyon kevesen tesznek meg. Az meg hogy a mostaniaknak milyen gyerekeik lesznek, mikor egy 22 éves "nőnek" 2 gyereke van, terhes a harmadikkal, és más pasi alá akar feküdni... inkább bele se gondolok.


Köszönöm szépen, de én ebből a világból nem kérek, és amint megtehetem kilépek belőle.

24/F

2013. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Elnézést a sok dumáért... :D
2013. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az, hogy mindegyikük kiismerhető, de közben nagyon kiszámíthatatlannak és taktikusnak akarnak tűnni.

Vannak a kikent cicababák, róluk lerí, hogy ostobák és beképzeltek, hozzájuk egyszerűen úgy kell közeledni, hogy eleinte nyitsz feléjük, jófejkedsz, majd lesz@rod őket. Egyből akarni fognak. Van a kis önbizalom hiányos, sokszor alter csaj. Nekik adni kell a pszichoanalízis nagymesterét és meg lehet őket fektetni 2 perc alatt.


Nincsen egyetlen olyan lány sem, aki ne csak szavakban lenne erkölcsös vagy értékes. Sokan még őszinteségre sem képesek. Belemennek rossz kapcsolatokba, mert kapcsolatfüggők. A nagyja annyira ostoba, hogy fáj, ha beszélek velük. Olyan szakra járok, ahol rengeteg a lány, de a nagyja az vagy csúnya vagy annyira ostoba, hogy elkeserít. Ha nem b@szok be kegyetlenül, akkor egyszerűen elviselhetetlen a nagyja, pedig én sem vagyok egy elvont IQ mester.

2013. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kortárshatás, beleugrás, csalódás, csakazértsekellpasi... aztán meg csakmégisottvanvalaki, ésdemostmilegyen? Még fiatal, de mi van, ha nem ő? mi van, ha ő is olyan? miért éppen ő, miért éppen én? mindjárt 30, 32, 35...
2013. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17-es ezt lehet jobb lett volna megtartani magadnak! Most lehet fikázni bennünket,de te attól nem leszel több!
2013. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Szerintem az a baj, hogy nem veszik észre azokat a csávókat, akik igazán tudnák őket értékelni.

Tipikus példa:

Van egy csaj meg egy srác, évek óta osztálytársak. A srác mindig kedves vele, jól elvannak, szimpatikusak egymásnak.

Aztán a csaj ahelyett, hogy észrevenné, hogy talán az a gyerek vonzónak találja, és komolyabban szereti, inkáb felszed ismeretlen palikat, mert kicsit jobb képű, több a pénze, idősebb 5-10 évvel, és van kocsija. Lehet hogy az osztálytárs nem annyira gazdag vagy jóképű, de le se szarja.

Na meg amikor azzal kezdi az ismerkedést a csaj, hogy mit dolgozol, minek tanulsz, azzal sokat lehet-e keresni, akkor már valami régen rossz.

Meg amikor elkezdik, hogy de rendes vagy, szimpatikus, minden, látszik, hogy odavannak a csávóért, aztán mikor már teljesen egyértelművé válik, és a félénkebb gyerek is rájön, elhívja valhová, vagy csak beszélgetne vele valahol, akkor meg nem ér rá, nincs jól, másnap meg inkább a pénzes f@szijával viteti a seggét, mert annak jobb kocsija van. Ilyenkor egy pillanat alatt képesek elfelejteni a valódi érzéseiket.

Aztán amikor látja a csaj, hogy a srác odavan érte, és próbál közelebb kerülni hozzá, ő meg arról dumál, hogy valaki tetszik neki a másik suliból, és tanácsot kér, hogy hódítsa meg (attól a sráctól aki szerlmes belé, és ezt tudja is) Ez már aljas pofátlanság. Ezért van az, hogy így vélekednek a mai lányokról.

2013. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!