Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nálam alszik, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nálam alszik, nincs tiszta cucca, adhatok e neki kölcsön bugyit az enyéimből?

Figyelt kérdés
A minap barátom nem tudott hazamenni, nálam aludt, de nem hozott magával semmit. Még nálam nincs cucca. Reggel láttam rajta hogy dilemmában van. Adtam volna neki az enyéimből egy szolid bugyit, de nem tudom hogy ciki e?

2013. febr. 23. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze hogy adhatsz:D annak örülni fog.. tök szexis:)
2013. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
aztarohadt xD dehogyis! Aki egy ilyen helyzetben sem képes felvenni a tegnapi cuccait, az nem is férfi :D Az igazi férfi, néha mocskos!
2013. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ettől függetlenül adhatsz neki bugyit ;) de ne már hogy fel is vegye...
2013. febr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Menjen haza olaszosan(alsónadrág nélkül).
2013. febr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bugyidra csak beleverné!
2013. febr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha te is fiú vagy, akkor lehet h hajlandó lesz felvenni a bugyidat, egyébként nem valószínű.
2013. febr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

-.-

Első reakció:

[link]


Második reakció:

[link]

2013. febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem ciki :D csak majd fehér lesz a bugyid ;) xd
2013. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a női nemet meg alkalomadtán a barátnöimet is nagyon szeretem. De olyan nő még nem születet ezen a bolygón aki engem rá tudna arra venni, hogy női alsónemüt viseljek ha csak idöszakosan is.

Azért "női" alsónemü mert nőknek lett kialakitva... a pasik nem férnének el benne kényelmesen...

2013. febr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hát ha azt akarod, hogy legyen köztetek valami, nem rossz kezdeményezés, sőt poénos ;)

viszont ha tényleg csak barátság, akkor hülye ötlet :D

2013. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!