Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, hogy a barátom szalagava...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy a barátom szalagavatójára osztálytársamtól kértem kölcsön alkalmi cipőt?

Figyelt kérdés
Nincs most pénzünk,hogy vegyek egy alkalmi cipőt,ami van az meg nagy :S ezért az egyik lánytól kértem kölcsönbe egy alkalmi cipőt a koktél ruhámhoz. Kicsit cikinek érzem :S De mivel nem tudok a sportcsarnokba átöltözni ezért a koktélruhára kabátot és simám felhúzom a magassarkút és abba kell mennem,hiába de ez van,és nem akarom,hogy egész Pécs rajtam röhögjön,ha felhúznám az alkalmi cipőm aminagy és nem tudnék benne menni.. :S Ciki lenne igy végig mennem egész Pécsen??
2013. jan. 29. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilván az emberek látni fogják hogy kölcsön-cipő... ugyanmár! :)
2013. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem az ha nem esel el benne, és ha jóba vagytok a csajjal egyáltalán nem gáz. Én is a barátnőimtől csomó cuccot kérek kölcsön de ugyanakor egyáltalán nem gáz, majd egyszer viszonozd neki ennyi :D
2013. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és az ciki ha ugy megyek végig az egész városon,hogy magassarkú,koktélruha azt rá kabát? Soha nem mentem szalagavatóra télen :S sajnos busszal kell mennem :S
2013. jan. 29. 18:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok Pécsen, és akkor sem röhögnék, ha tudnám, hogy kölcsön cipő. Én még a kosztümömet is kölcsön adtam a barátnőmnek. Nem ciki, hidd el.
2013. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
miért lenne már ciki? :)
2013. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pretty Ballerina ***** válasza:
Dehogy ciki, nem lesz rád írva, hogy kölcsön cipőd van. És még ha tudná mindenki is, akkor sem lenne miért szégyenkezned. :)
2013. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki!

Az lenne a ciki ha nem oda illő cipőben mennél.

2013. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne a Sweet Sixteen-ből indulj ki, hogy buliba menni csak limuzinnal lehet:D

Ezer és egy okból láthatsz a tömegközlekedési eszközökön embereket, akik elegánsan öltöznek. Vannak olyan munkahelyek, ahol férfiaktól pl alap elvárás az öltöny nyakkendő és félcipő viselete. Más munkahelyen meg a nőknél elvárás a kosztüm, de minimum szoknya és valami ing viselete. Ahhoz meg nem veszel fel sportcipőt, szóval valami kis topánkában mennek munkába pl Pesten is emberek százezrei a BKV-n is. Pécsett sincs ez másképpen.

Ja, és sem a cipőre, sem a homlokodra nincsen kiírva, hogy "kölcsön cipőt viselek". Szóval ezért sem kell aggódnod.

Remélem a barátoddal ehhez hasonló pitiáner dolgok miatt nem szoktál hisztizni:D

2013. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hisztizni és eddig még soha nem veszekedtünk:)
2013. jan. 29. 18:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt teljesen felesleges aggódnod,bolhából csinálsz elefántot.Egyrészt senki nem fogja tudni,illetve látni,hogy kölcsöncipőt viselsz,másrészt muszáj ünnepi módon felöltözve elmenned,így az utcán is így kell majd nyilván végigmenned,de senki nem ezt fogja nézni,harmadrészt,ha a barátnőd kölcsönadta,nincs abban semmi.Más is szokott kölcsönkérni cuccokat,tőlem például pont szalagavatóra többször is kértek már kölcsön holmikat,és én mindig jó szívvel adtam.Nincs ebben semmi.
2013. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!