Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen kapcsolattal mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kapcsolattal mit lehet kezdeni? Sose lesz több? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, még szűz. Most szerelmes vagyok egy srácba, aki nem akar velem járni, mondván nem akar engem megbántani. De szoktunk találkozni... Mikor találkozunk mindig egymásnak esünk. Sokszor mondja, hogy szeret, de nem tudom akkor járna velem... nem? Mindig visszafogom magam vele, mert félek, csak le akar fektetni... Pedig én rettenetesen vágyom rá :( Csak félek, megbánnám... Van itt megoldás?


2013. febr. 23. 19:34
 1/3 A kérdező kommentje:
A srác is 17...
2013. febr. 23. 19:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jártok, ő csak a szavakkal játszik, hogy ez nem az.

De, az.

Nyugtasd meg, hogy Te pont ezt akarod tőle, ami most van, és kérdezd meg, mitől fél.

Sokszor csak látszólag nem ugyanazt akarják az emberek, ezért bátornak kell lenni, és beszélni a részletekről.

Mit gondolsz?

2013. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Szörnyen bizonytalan vagyok. Ha járnánk, nem lennék az. Próbálok neki célozgatni.... de nem érti mi a bajom.
2013. febr. 23. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!