Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha valaki megérdeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha valaki megérdemelné, hogy szeressem de képtelen vagyok elfogadni?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal, kicsit furcsa volt, teljesen odaadta magát nekem, nagyon sok szeretet kaptam tőle, le is feküdtünk. Gyönyörű este volt.


Viszont valami mégsem volt tökéletes. Ő szeretne folytatást én nem tudom, max akkor ha megváltozik, mi legyen?


2013. febr. 24. 02:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi az, amiben változnia kellene?
2013. febr. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De mi a baj vele?
2013. febr. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
furcsa volt nagyon. ki sem volt sminkelve, szájhigiéné sem 100, kicsit gyerekes, nem érzem stabil pontnak nekem meg olyan társ kellene akivel kölcsönösen kiegészítjük egymást, nem pedig vakon odavan értem mert tetszem neki.
2013. febr. 24. 02:47
 4/13 anonim ***** válasza:

Mond meg neki,hogy mosson fogat.

Problem solved.

2013. febr. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
elég sok mindent meg kéne neki mondanom, és nem érzem jogosnak kimozdítani a saját világából. lehet, hogy másnak így is megfelel.
2013. febr. 24. 02:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha nem sminkel a lány, akkor kuka? De okos vagy...
2013. febr. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szánalomból ne csajozz. Ennél többet érdemelnek a lányok.Miért ő változzon a kedvedért?
2013. febr. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
egyedül is teljes egész embernek kell érezni magad,mert ha a társadra támaszkodsz, akkor az nem jóóó
2013. febr. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja és szerintem hagyd Őt. jobban jár
2013. febr. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Türelem.

RÖVID ismeretség után a mérleged az:

Gyönyörű volt, de nem tökéletes.


Szerinted akkor?:)


Milyen gyakran szoktál találni valakit, akitől sok szeretetet kapsz, gyönyörű estét okoz Neked, szeretne folytatást, Te meg nem bizonytalan vagy, hanem Te is biztosan akarsz vele folytatást?


Amúgy ettetek, ittatok valamit a csókolózás előtt? Attól is lehet rossz szájíze. Meg lehet fogköve is, amit éppen aktuális leszedni. Meg lehet influenza után is stb.


Egy találka nem elég hosszútávú következtetések levonására.

2013. febr. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!