Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sminkelik magukat a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sminkelik magukat a lányok?

Figyelt kérdés
Miért hiszik, hogy attól szebbek lesznek? Marhára nem. Szerintem bárkinek jobban tetszik, ha egy lány természetes, nincs kikenve az arca, eredeti a hajszíne, stb. Egyáltalán van még olyan lány, aki nem festi magát?
2013. febr. 24. 14:48
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ha nem veszik észre, akkor mi értelme?
2013. febr. 24. 15:57
 12/21 anonim ***** válasza:

B@zmag, ha én észreveszem, akkor nem vagyok férfi?


20f

2013. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
*B@szd meg
2013. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Higgyétek már el, hogy nem veszik észre.


Amit észrevesztek az már kirívó, nem szolid.


És hogy mi értelme? Nem miattatok sminkelünk.

Egy smink annál szebb, minél kevésbé látszik. Széppé tesz, kiemel, de nem önmagát mutogatja.


Egy sima szempillaspirált vagy egy vékony ceruzavonást, esetleg korrektort nem szúrtok ki, de egy rózsaszín szájfényt igen.

2013. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a jó smink igenis szép, és szebbé teheti az arcot! Ha túlzásba viszi vki, az ocsmány, de sminkelni tudni kell.. Mint mondják, a jó smink csodákra képes ;)

L

2013. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

H a kételyeket elolszlassam: én észreveszem a sminket (pár méterről), de férfi társaim 99.99 %-a nem.

Amit a lányok "természetes hatású" sminknek mondanak, az is alapozó és púder. Max a rúzs nem vörös, és a szemük nem fekete. Az emberek nagyrésze simán rávágja h nincs sminkelve :D


De nincs is ezzel gond, sminkeljen egy lány ha úgy érzi magát jól. Tegye ezt ízlésesen. A hajszínnel is úgy vagyok, h ha valaki jobban érzi magát vörös hajjal, miért ne? Ez kb olyan, mintha nekem tetszik a kék színű póló, akkor azt veszem fel. Mit kell ebből ügyet csinálni?

Ez a 21. század, ne legyünk már ilyen maradiak :)


Azok a fiúk akik itt pampognak, azok nyilván találkoztak egy diszkós cicababával akiről csak úgy hullott a vakolat. Na persze, az ilyeneket már messziről észrveszem. Aki nem az hülye :D De attól még ezeket a csajokat bámulja mindenki, mert a rakat smink mellett nyilván van műmellük meg p.csavillantós szoknyájuk is.

És itt jön be a hülyeség, h a lányoknak azt tanácsoljátok, h ne sminkeljenek. Ez egy nagy kamu. Ők azt fogják hinni, h pattanásosan, fakó arccal, karikás szemekkel fognak meghódítani titeket, talpig természetes férfiakat, pedig ti ugyanúgy a szőkített cicababát bámuljátok. azt meg nem várhatjuk el h mindenki mindennap legyen a toppon. Van h az ember karikás szemmel ébred. Ilyenkor az adott lány komoly hátrányba kerülne sminkelt társaival szemben. Arról már nem is beszélve, h a szép lányok is sminkelnek, megsokszorozva a szépségüket... (v legalábbis, kiemelve)


Csajok ha azt akarjátok h észrevegyenek, sminkeljetek, csak tanuljatok meg ízlésesen (és akkor az ilyen természetes pártiak meg úgyse fognak rájönni :D).


22/F

2013. márc. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Engem "pattanásosan, fakó arccal, karikás szemekkel" lehet leghamarabb meghódítani, ha egyébként látok valamit a lányban. Sminkkel csak eltakarná. Attól, hogy megbámulok egy partyribancot, még nem kéne 1 napnál többre véletlenül se.
2013. márc. 8. 12:59
 18/21 anonim ***** válasza:

Kérdező ez mind szép és jó, de senkinek nincs ínyére, hogy karikás szemmel rohangáljon az emberek között.

Szóval fontos, hogy magunknak tetszünk reggelente a tükörben.

Én is mikor már 4-5 napja alig alszok, nappal 8-10 órákat dolgozok, utána főzés és minden egyéb dolgom van, leülni sincs időm, akkor nem egy önbizalomnövelő látvány a tükörképem reggel :D

Szóval ez nem arra irányul, hogy valaki csúnya és tökéletes akar lenni, csak arra, hogy a normális állapotot megközelítse. Vagy ha normális, akkor szebbé tegye.

2013. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Egy szolidabb is igazításra még azt mondom oké, de amikor vastagon fekete, vagy különböző színekben pompáznak a szemek, az gusztustalan. Minden szépséget elvesz egy nőtől.
2013. márc. 9. 22:20
 20/21 anonim ***** válasza:

"Engem "pattanásosan, fakó arccal, karikás szemekkel" lehet leghamarabb meghódítani,"


na ne röhögtess :D


akkor te is zsíros hajjal, pattanásos arccal, büdösen hódítasz?

Ne essünk át a ló túloldalára. Értékeled a természetes szépséget, ennyi. Ne próbáld bemagyarázni, hogy egy ápolt, csinos, szép frizurájú, természetes sminkelt (púder, alapozó, visszafogot szem/száj smink) csajra nehezebben figyelsz fel mint az előbb említettre. Az más amikor odamegy egy csaj hozzád, és úgy "hódít" meg, mondjuk a dumájával, de ez alapból a fiúk dolga sztem.

2013. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!