Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem lesz komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz komoly kapcsolatom csak azért, mert telt vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig csak a szex miatt kellettem volna, mert csak a fantáziájukat mozgattam meg, hogy milyen lehet az ágyban velem... Viszont én már 20 écesen komolyabb kapcsolatot akarok, de attól tartok, ilyet nem találok :( Tudom, hogy nehéz olyat találni, akiknek bejönnek a telt lányok és még nekem is bejön a srác :/ ( és most ne egy 100kg lányt képzeljetek el, annál sokkal kevesebb)
2013. febr. 24. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha el akarsz érni valamit , azért tenni is kell.

Ha zavar az alakod akkor fogyni kell! Ha nem zavar az alakod akkor ne vinnyogj mert több idő lesz amíg találsz valakit.

2013. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányok hajlamosak magukat akkor is kövérnek gondolni, amikor valójában nem is azok. Mutass képet, és megmondjuk, mi a helyzet.
2013. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akk mértnem fogyszle ? ha tudod h növeli az esélyeid -.-
2013. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már eddig fogytam közel 20kgot :) szóval rajta vagyok az ügyön ezzel nincs gond
2013. febr. 24. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
helyes csak így tovább :) nem tudom mért de engem a telt lányok nem vonzanak még szexre se a fiúknak nagyonsokat számít a külsö szomoru de ez van ..
2013. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
64%
Szerintem nem függ össze a testalkatoddal, inkább csak nem a megfelelő emberekbe futottál bele eddig, vagy akár te nem válogattad meg őket eléggé. Ne ragadj le a külsődnél, gondold végig inkább hogy a személyiséged rendben van-e, jó lenne-e veled együtt élni egy kapcsolatban. És hát ismerkedj minél többet, ne szelektálj első ránézésre, megismerés után egyből másképp láthatsz olyat is, aki először nem tetszett. Csak azért mondom ezt, mert én azt látom, hogy kimondottan nem szép emberek is találnak párt, akkor egy kis túlsúly igazán nem lehet akadály.
2013. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló is tuti nő :D
2013. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen az vagyok. Miért, csak egy nő lehet ennyire okos? :-D :-P
2013. febr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!