Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van most köztünk? Barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van most köztünk? Barátság vagy több?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok azt osztály társamba, szerintem ezt valahol ő is sejti, csak cseszik rá a dologra. Holott rengeteget vagyunk együtt, járunk pizzázni, hamburgerezni, egyszer elmentünk bowlingzoni, akkor is fergetegesen éreztük magunkat. Próbálom fűzni, bókolok neki, de vagy nem veszi a lapot, vagy nem akarja. Hívott már hozzájuk bulizni, egyszer el is mentem, de akkor is csajt keresett nekem, akitől kikönyörgött nekem egy csókot, ez pedig tetszett neki... Nem értem én ezt már...

Próbálom kiverni a fejemből, de nagyon nem megy... Megmondani meg nem akarom neki hogy én többet akarok, mert akkor vége lenne a jó barátságnak szerintem. Valami ötlet?


2013. febr. 24. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Dugópajtások lesztek.
2013. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2013. febr. 24. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez akkora barátság mint a ház! Legalábbis a csaj részéről. A barát zónában tengődsz. Nagyon nehéz kikerülni onnan. Valahogy el kell érned, hogy férfiként tekintsen rád. Nem tudom mire bukik a lány, szóval konkrét tanáccsal nem tudlak ellátni.
2013. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem az lesztek. Szomorú hírem van bogaram: sztem a az illető tudja, hogy szerelmes vagy belé, csak ő nem viszonozza az érzéseidet, és úgy próbál könnyíteni ezen, hogy szerezz neked egy másik csajt, így nem kell se veled járnia jövőben se megbántania a későbbiekben. Ha nagyon bejöttél volna neki,már rég keresett volna alkalmat hogy kettesben legyetek, nem kellett volna neki a másik leányzó csókja, biztosan nem.

Bocs de ez van....

2013. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 es vagyok: nem tekint rád férfiként, hanem hawerként ez is igaz. És az ő fejében te még mindig az a kedves kis barát maradsz nem a macsó aki szeretnél lenniés lehet hogy így is marad a jövőben,legalább is a szövegből ez derül ki.
2013. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet, ugyanis egyik barátomnak tudom, hogy tetszem, és azért nem reagálok a közeledésére, mert nem szeretném megbántani. meg abból amit leírtál nem is volt neki sem oka nyíltan visszautasítani téged, mivel nem adtál neki alkalmat rá. sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de ha elmondod neki, hogy mit érzel akkor kénytelen nemet mondani.
2013. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt kezdem levenni a dolgokból. Régebben még voltak kétértelmű jelek, bár lehet hogy csak én értettem félre...
2013. febr. 24. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:
kétértelmű jelek? negatív értelemben?
2013. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Abszolút pozitív.
2013. febr. 24. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!