Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet fiú és lány között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet fiú és lány között barátság? Szerintetek? Lehet még azért valami köztünk?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert van egy srác aki azt mondta hogy maradjunk még csak barátok de látszik rajta hogy tetszem neki meg van köztünk valami. Mert nagyon kedveljük egymást és nemhiszem hogy elfogadta azt hogy mit akart!
2012. dec. 31. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Barátság? Lehet.

Köztetek? Jó kérdés!

2012. dec. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg mindketten barátságot éreztek, és nem csak amolyan "csak közel akarok lenni hozzá, hátha lesz ebből még szerelem", akkor igen, lehet fiú és lány között szerelem.

Nekem például lány a legjobb barátom. :)

2012. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
soha! próbáltam 2szer is ... hát mit ne mondjak :D
2012. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"maradjunk még", aztán.....:)
2012. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor nincs veszve a dolog??:)
2012. dec. 31. 22:45
 6/10 anonim ***** válasza:

hát ez most érdekes :D elvileg lehet van egy lány aki több éve a barátom tegnap olyat mondott nekem azt hittem lemegyek hídba :) és a mondata nem barátságra utal..

szóval a válaszom: lehet, de csak egy ideig :)

2012. dec. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 okoska31 ***** válasza:

Köztetek nem lesz, mert -bár nem egyértelmű, hogy Te vagy ő - de akar valamit a másiktól.


a barátsághoz kell, hogy ne vonzódjatok egymáshoz.

2012. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elöbb utóbb minden ilyen barátságban az egyik többet akar és már nem is lesz barátság.
2012. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiú és lány között lehet barátság. De ennek az alapja, hogy ne férfiként és nőként tekintsenek egymásra. Köztetek ez a leírtak alapján nem lehetséges. Egyébként szerintem talonba lettél téve. Lehet, hogy majd még elő leszel húzva, de lehet, hogy soha.
2012. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó előtti: miért is? Érdekes, sok lány barátom van, és valahogy nem fantáziálok azon, hogy partyba toljam mindegyiket. Azt sem hiszem, hogy ők vannak belémesve. Szóval valahol az elméleted hibádzik.

[link]

2013. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!