Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudtatok elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtatok elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés
...akit nem volt szabad szeressetek... Csak azok írjanak akiknek valóban sikerült!
2010. jún. 15. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy találsz mást. Vagy megvárod, míg enyhül a fájdalom. Más mód nemigen van erre.
2010. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kerültem kb 3 hónapig, mikor már nem láttam nem volt rossz.
2010. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem felejtettem el. Csak tudatosult bennem a tény, hogy egy görény. Ennél több nem kellett ahhoz, hogy kiszeressek belőle.
2010. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Járj szórakozni, aludj minél többet barátnőknél, most itt a nyár és menj sokat kirándulni. Vállalj valami melót vagy sportolj de az a lényeg hogy teljes mértékben foglald le magad és észre se fogod venni ahogy elhalványodnak és elmúlnak az érzések. Attól meg ne ijedj meg ha újra meg újra rád tör, mennyire hiányzik. Nekem így van és együtt élek vele, megpróbálok a legnormálisabb módon élni még ha borzasztó nehéz is
2010. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!