Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, h valaki nagyon tetszett nektek, és akármit is csinált egyszerűen nem tudtátok elfelejteni vagy megutálni? :O :S

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt sajnos, de ő(k) nem csak tetszettek, hanem szerettem őket, ha valaki csak tetszik, ha olyat csinál simán megutálom.
2010. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy ez ennek számít-e? De: Van egy fiú, eddig csak az évfolyamtársam volt, de idén ,már átjöttem a mostani osztályomba.(nem miatta, nem is más fiú miatt). Most hetedikesek vagyunk. És már ötödikben is éreztem valamit, akkor azt hittem szerelmes vagyok belé, de már így visszagondolva, akkor is csak nagyon tetszett. Aztán 6.-ba más "tetszett" egy ideig, de kb. félévtől rájöttem, hogy még mindig tetszik nekem. Nyáron elfelejtettem. Most ebben a tanévben pedig megint tetszik, sőt nem is tetszik, mert más tetszik. Hanem azután a fiú után valami nagyon különös vonzalmat érzek. Annyira jó érzés, ha mellettem ül, vagy ha esetleg úgy adódig megölelhetem, de csak úgy barátilag. Tehát nagyon-nagyon jól esik a közelsége, de semmi több.

Lehet, hogy ez furán hangzik egy 13 éves lánytól, de így van.

2010. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!