Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is volt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt már ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés
A legjobb fiúbarátom nagyon tetszik nekem, és ezt ő tudja is. De neki egy másik csaj tetszik, és én egyszerűen ezt nem tudom elviselni. :( Tudom, hogy nem lehet mindenkinek tetszeni, de hogyan tudnék beletörődni ebben? :(
2013. febr. 24. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

valahogy meg kell próbálnod, gondolj arra, hogy ha csak barátok maradtok akkor sosem veszítheted el..:D

vagy keress egy másik fiút.

2013. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hát igen, lehetséges.:)

2013. febr. 24. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt. Szerintem a legjobb lenne ha békén hagynátok egymást örökre vagy akkor keressen meg ha szeretne tőled valamit.
2013. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De igazából ezt megbeszéltük, és nem akar elveszíteni, mint barátot. Meg hát én se bírnám nélküle... Pedig lehet könnyebb lenne...
2013. febr. 24. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, én már végigcsináltam ezt az egész huzavonát. Szörnyű... Önzőség, hogy maga mellett akar tartani amikor te csak szenvedsz miatta. Mi az, hogy nem akar elveszíteni? Annyira már nem vagy neki fontos, hogy szeressen, csak lelki szemetesnek? Az ilyen skizofrén pasi nem érdemli meg, hogy szeresd. Ha szeretsz szenvedni maradjatok kapcsolatban, nem meg keress olyat aki szeret és megbecsül. 2 pillanat alatt találsz mást ha őt elengeded. Tapasztalat.
2013. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ...:(

Lehet tényleg jobb lenne... Szerintem ez önzőség? :(

2013. febr. 24. 19:50
 7/7 A kérdező kommentje:
*szerinted?
2013. febr. 24. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!