Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bocsássam meg magamnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bocsássam meg magamnak, hogy máshoz kergettem a szerelmem?

Figyelt kérdés
Végzetes baklövést követtem el. :/
2013. febr. 24. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Büdös k€rvázd le, mint ahogy mások szokták. Állítólag segít, szerintem meg csak idióta balfađzok.
2013. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt meg h csináltad?
2013. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg visszaszerezni, am elég nagy hülyeséget csináltál..:D
2013. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elismerést. Sokat féltékenykedtem, de sajnos nem ok nélkül. Nem tudom visszaszerezni, mondom, hogy végzetes hibát követtem el. Már csak az a kérdés hogyan tudnám ezt magamnak megbocsájtani, hogy elszúrtam ezzel az egész életem. :/
2013. febr. 24. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
lassan idővel minden seb begyógyul.. majd találsz egy másik férfit, de őt nem fogod elfelejteni.
2013. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Itt az idő nem lesz elég, hányan vannak akik 80 évesen is azon bánkódnak amit tettek vagy amit elszalasztottak.
2013. febr. 24. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, én is hasonló cipőben járok és én sem tudom már visszacsinálni, vagy meg nem történtté tenni a dolgokat. Annyit tehetünk, hogy elfogadjuk a helyzetet, sokat segít, ha kibékülünk önmagunkkal és belátjuk, hogy ennek valamiért így kellett történnie. Ha ezzel megbékélsz, akkor sokkal kevesebbet fogsz rágódni azon, hogy jaj, mi lett volna ha nem féltékenykedsz annyit, vajon még most is együtt lennétek-e... hát ezt kell abbahagyni, terelni a figyelmed.

Nem azt mondom, hogy egyszer teljesen el tudod felejteni, hogy mit tettél, de idővel sokkal könnyebb lesz. Talán évek kellenek hozzá, talán elegendő lesz pár hónap. Sokat fog segíteni, ha találsz magadnak valaki mást, aki majd feledteti a fájdalmat és az emlékeket.

Ha ennyire fontos volt neked az illető, akkor igazán sosem fogod tudni elfelejteni, hogy mi történt és mi lett volna, ha... de mivel gondolom még friss az élmény, ezért most nagyon borúsan látod a dolgokat. Adj időt magadnak a felejtésre és mindenekelőtt ne ostorozd magad!

Amikor én ezt beláttam és sikerült megtennem, akkor sokkal könnyebben tudtam elfogadni a kialakult helyzetet. Bár nálam nem igazán ez a sztori, de én is olyat tettem, amivel "eltávolítottam" magam mellől azt az embert, aki nagyon fontos volt nekem, és tudom, hogy mennyire fáj erre rájönni...

Kitartás, csak ezt kívánhatom!

2013. márc. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!