Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a kérdést nem is tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a kérdést nem is tudtam milyen kategóriába helyezni ezért gondoltam itt jó lesz v nem?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szó ,hogy 14 éves vagyok és túl okosnak gondolom hiszem magam , nem a tanulásról van szó ,hanem a gondolkodás. sokat gondolkodom mindenröl.. a következtetéseim mindig helyesek. Vannak olyan dolgok amit mások nem értenek pl: társadalmi rétegek.. csak én vagyok igy evvel?

2013. febr. 24. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
jól teszed, gondolkozz, mondd el a véleményed, járj nyitott szemmel és álló pööccsel
2013. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minek utána ezt egy abszolút rossz kategóriába írtad, úgy gondolom még sem lehetsz annyira intelligens mint ahogy azt leírtad. Úgy hogy ne aggódj nem fognak kirekeszteni azért, mert szerinted észlény vagy.
2013. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy visszakérdezek, de a péniszt azért jelölted meg témának, mert szerinted egyes emberek a farkukkal gondolkodnak?
2013. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes, és így tovább!


Én már 7-8 évesen elértem azt az értelmi és intelligenciai szintet, melyet még a mostani korosztályomban (18) sem érnek el a legtöbben, bár én zseni vagyok (tényleg, a tanáraim tituláltak zseninek).


Fejleszd magad, gondolkodj minél többet! Hatalmas előny az életben, ha 14 évesen már előrébb tartasz!

2013. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég messze állsz te attól a nagyon okos önmagadtól, akit elképzeltél. Még helyesen se tudsz írni, illetve elég butusnak tűnsz a kérdés címszavai alapján is.
2013. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szépen mondtam ,hogy nem a suliról , tanulásról van szó és azért raktam a kérdést ebbe a kategoriába ,mert az emberek ebben a kategoriában keresgélnek legtöbben, és nem is nagyok érdekel az ,hogy hogyan fogalmazok meg 1 mondatot egy internetes oldalon..
2013. febr. 24. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy nem vagy okos.
2013. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Solarian ***** válasza:
Ezt kisfiam nem okosnak, hanem egoistának hívják. Most pedig a kedvünkért menj, és gondolkodj, ne itt okoskodj jó?
2013. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
heh , már vártam ,hogy valaki ezt irja. :) szánalamas..
2013. febr. 24. 20:31
 10/10 Solarian ***** válasza:

Egy ilyen kérdés után elég evidens... Az egyik az, hogy a tojáshéj még ott van a seggeden, de cserébe az átlagon felüli eszeddel 3 mondatot nem tudsz leírni értelmesen. Ha tényleg olyan okos lennél nem itt fényeznéd magad. Arról meg, hogy ki a számalmas vitatkozhatunk, de nem én próbálom itt növeszteni az önbizalmamat.


Amúgy meg ezzel a folfogással az a gond, hogy ha így tálalod való életben magad, akkor soha a büdös életben nem fog veled senki beszélni, mert ebből annyi jön át, hogy ti mind hülyék vagytok, én meg megtojtam a spanyolviaszt.


Mondanám, hogy ne haragudj a kritikáért, de annyira nem érdekel, hogy otthon vicsorogsz-e a monitorra, hogy még.

2013. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!