Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár+legjobb barátnő! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár+legjobb barátnő! Mit tegyek a párom megcsalt a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 06:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Elvesztettél egy párt és egy legjobb barátnőt is.

Én először maximálisan kiosztanám őket, lehordanám a bagázst a sárga föld legaljának a legaljáig, utána pedig totálisan semmibe venném őket, és új életet kezdenék. Ha valaki kérdezné, elmondanám az igazat az árulásukról.

Időbe telne, de visszanyerném a méltóságom.

2011. febr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem pár, hanem kan. A "barátnő" pedig ribanc.
2011. febr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

sztem, nem kell ennyire hamar ítélni...


mi lenne, ha megpróbálnátok hármasban?

2011. febr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Én biztos, hogy agyonverném a párom, a barátnőmet pedig rendesen megtépném.... :/ Rémálom lenne.... 21/L
2011. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez az egyik legszörnyűbb formája a megcsalásnak. Ilyenkor jön rá az ember, hogy az a barátnő soha nem volt barát, és az a szerelem hazugság volt.

A pasinak biztos adnék egy pofont. Elmondanám neki a véleményemet nem a legszebb formában. Aztán mennék a "barát"hoz, és neki is elmondanám, hogy mit gondolok a barátságról. Aztán ott hagynám őket, nem vennék róluk tudomást. Ez tud a legjobban fájni a másiknak, mikor semmibe veszik.

2011. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

ez nagyon $zemét, vágd pofán vagy add vissza neki (csald vissza)


Amugy nekem biztos nem kéne olyan pasi aki megcsalt engem vagy ha mással is csinálta...

2011. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
ja, és a riß@nát verd agyon :)
2011. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd nem a barátnőd, a lojalitásról pedig még biztosan nem hallott. Hát mit mondjak megéri a pénzét...

A pasinak meg nemártana szerezni egy gerincet.


Dobd ki mind a kettőt!

Ki is oszthatod őket, de csináld méltósággal! Ne alacsonyodj le az ő szintjükre. Akár milyen nehéz mondd el kulturáltan a véleményed és hagy faképnél őket.

2011. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát túl vagyok a szembesítésen!Hogy ezt hogy fogom túlélni épp ésszel fogalmam nincs egy 16 éves barátságnak hitt valamit veszítettem el és egy óriásit csalódtam a páromban akiben101%ig megbíztam.piszok szar érzés gondolom az éjszakát a gép előtt töltöm és kattogtatom az agyam.köszi a sok hozzászólást én is szóról szóra ezeket tanácsolnám másnak csak így elég nehéz.életem legszarabb napja a mai!!!!
2011. febr. 21. 21:59
 10/11 anonim ***** válasza:
kedves válaszoló, meg tudlak érteni!!! Engem is ilyen "barátnők" vesznek körül sajnos, mind rib@nc, sokan akarták elvenni páromat, de tudtommal nem sikerült! Szerintem maradj a sráccal, de készítsd ki lelkileg, azt a fosqurvát meg addig verd, amíg vér nem folyik! Ha gondolod, segithetek, rühellem az ilyen mocsadékokat!!
2012. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!