Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Komolyan ennyire bunkó?

Figyelt kérdés
Van egy srác barátom/haverom. Elég sokat beszélünk mindenféléről, de már egy ideje csak beszólogat, tudja hogy érzékenyebb vagyok az átlagnál, de így is olyanokat mond, ami nekem nagyon rosszul esik. És ő ezzel tisztában is van. Alig figyel rám, mintha nem is léteznék. Bocsánatot még soha semmiért nem kért. Érdemes még vele tartanom a kapcsolatot? és miért ilyen? ( amúgy már évekkel ezelőtt tisztáztuk, hogy semmi sem lehet köztünk, ő többet akart én nem, de tartani akarja velem a kapcsolatot).
2013. febr. 25. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gondolom te csak barátként/talom pasiként kezeled. ő a kedves balek akinek elpanaszolod h a barátod mekkora egy tahó. gondolom ebből a szerepből akar kitörni azzal, hogy eljátssza neked a bunkót.
2013. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

És ez miért került a szerelem/szex kategóriába, ha csak a haverod?

Amúgy meg simán lehet h ő alapból ilyen mindenkivel, csak előtted most mutatta ki igazi énjét. Vagy már nem bír téged.

2013. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, de éppen ebben a kategóriában nézelődtem. am nincsen pasim, és nem is igazán beszélek róla neki ha lenne, sőt ha randira megyek, arról se szólok neki. nem panaszkodok neki, általános mindennapi és egyéb dolgokról beszélünk.
2013. febr. 25. 19:02
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet,hogy mindenkivel ilyen csak mivel irántad másképp érez,ezért veled másképp is viselkedik
2013. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azért kell bunkóznia? másnak lennie előttem,? mert már nem érzem a barátságot, meg unom is. az exeimet is ő hozza fel legtöbbször. ami nem szép dolog.
2013. febr. 25. 19:23
 6/12 anonim ***** válasza:

akkor mond meg neki,hogy az exekről ne beszéljen


lehet az is hogy ha nagyon sokat beszéltek akkor már nem tudtok miről beszélni és ezért unod

2013. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem beszélünk sokat. de akkor sem kellene bunkóznia. ha mondok valamit, elvárnám, picit figyeljen rám. és ne az legyen, mit mondtál? mert rohadt idegesítő.
2013. febr. 25. 19:37
 8/12 anonim ***** válasza:

vagy ha unod akkor mond meg neki,hogy ne beszéljetek annyit

és akkor talán a barátságotok is jobb lehet

lehet vele ilyenekről normálisan beszélni?

2013. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ott van veled és nem hallja amit mondasz?

akkor süket

2013. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem értem miért erőlteted 95 %os ezt az unalom dolgot. nem ismered a teljes sztoryt. pár napja nem beszélünk, mert beszólt olyat amit nem kellett volna, azóta sem keresett. na, ilyen egy igaz barát, ugye? aki lesz.arja a másik fejét?
2013. febr. 25. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!