Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom miért akar mindenáro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért akar mindenáron rib. ancot csinálni belőlem?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt szajkózza, hogy öltözzek másként, mert nem csak a hálószobában szeretné legeltetni rajtam a szemét. Ebből persze, ki lehet találni, miféle öltözködésre gondol.

Alapból átlagos vagyok, úgy igazán nem követem a mai divatot (mint azt a barátom elvárná tőlem- cicit kidobni, nyáron olyan rövid nadrág, amiből kilóg fél fenekem, stb), de hozzám illő, és nem ódivatú az öltözködésem, jól érzem magam benne, és úgy érzem, igenis jól áll.

De ő mindenáron meg akarja ezt változtatni, hogy az utcán is "gyönyörködhessen" bennem, de az, amit ő elvár tőlem, egyszerűen annyira távol áll a személyiségemtől, hogy az hihetetlen.

Nem szeretném, hogy mindenki egy darab húsként végigmérjen, jó az, ha csak a hálószobában kapom meg azt a fajta pillantást. Nem vagyok igénytelen öltözködésemet tekintve, és nem is apáca-féle, mégis többet vár el tőlem.

Miért? Miért teszi mindezt? Könyörgöm, más pasi annyira örülne neki, ha a barátnője nem nézne ki k.rvásan, akkor ő mégis, miért akarja ezt ennyire rám erőltetni? Tippek, hogy mit csinálhatnék? Szerintetek hagyjam magam, vagy mit tegyek? Vagy talán neki van igaza?


20 éves vagyok, a barátom 21.


2013. febr. 25. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad! Nincs igaza..
2013. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert már előre tudja a barátod, hogy nem fog rendes munkát találni..?
2013. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged szeret fogadjom el olyannak amilyen vagy. Ne változz, nem fogod jól érezni magad.
2013. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert még fiatal és fontos neki , hogy dicsekedhessen veled, amihez az kell, hogy feltűnő legyél.Én kivágnám a francba.
2013. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyátalán nincs igaza. Te így érzed magad jól, és szerintem is ez a normális.

Az én barátom is mióta a "menőkkel" lóg azóta azt akarja hogy egy kis ribi legyek. De megmondtam, hogy nem. Rühhelem az ilyen csajokat, akik ennyire mutogatják magukat. És én nem lennék ilyen. Te se hagyd hogy megváltoztasson.

2013. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de biztos hogy szeret téged? Ha szeretne, nem akarna egy ócska kis rib.it csinálni belőled! Amúgy egy nagy seg.gfej a pasid! A helyedben elgondolkoznék azon, megéri-e vele lenni, és nem lenne-e jobb egy olyannal, aki elfogad olyannak, amilyen vagy.
2013. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem is szándékozom magam hagyni, én is megvetem azokat a nőszemélyeket, akik ezzel akarnak feltűnni másoknak, éppen ezért a heves ellenállás részemről.


köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2013. febr. 25. 19:35
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

r*bancot akar és nem barátnőt

nem tudom hogy mennyire vetted észre de hiába beszélnek a pasik az érzelmekről,a legtöbb(tisztelet a kivételnek)inkább a k*rvás csajokkal jár,mintha nem is a nője lennél hanem egy kiegészítő amit mutogathat

az én párom tényleg szeret,és ezért is mondogatja hogy ne vegyek fel kivágottabb felsőket mert azt akarja hogy csak ő lásson úgy,még is büszke rám

2013. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem levesbe vele! Vannak rendes srácok is.
2013. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert még éretlen, talán a haverjai vagy akár idegenek előtt akar menőzni azzal, hogy hú de jó nője van. A "kirakatba" kellesz neki, azt nem mondom, hogy csak oda, mert nem ismerem őt. De ha neked ez nem tetszik ne hallgass rá!Nem irányíthat téged!
2013. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!