Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal, magukat legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, magukat legalább átlagos kinézetűnek tartó nők! Lefeküdnétek / Párkapcsolatban élnétek egy ilyen testalkatú férfivel?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 26. 15:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Persze a belső legfontosabb, de nehéz megítélni mert a két lényeges testrész takarásban van. Miért vágtad le a fejed?
2013. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

Szabosz válaszára:

És szerinted ha az ember vékony akkor az csak is az ő hibája?:)ez nem olyan mint a fogyás, amiről millió cikk meg tanács van:)

2013. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Félre értettél,nekem nincs bajom azzal ha valaki vékony.Én inkább stílus irányzatra gondoltam.Valami nőies vonalat követ sok mai fiatal,amivel szintén nincs bajom csak felfoghatatlan.Mikor én voltam tízen éves akkor a kigyúrt akció hősök meg a sportolók voltak a példaképek.A kérdésedre válaszolva a vékonysággal is lehet mit kezdeni.Testedzéssel meg lehet kicsit vastagodni aki akar.
2013. febr. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 ivilicious ***** válasza:
de neki bendője van, nem szeetem én se a kigyúrtakat,meg a nyeszlett gilisztás pasikat, ez bendő, egyél egészségesen :D
2013. febr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen félre értettelek:) De hát mégis könnyebb egészségesen diétázni mint hízni, mikor már nem tudod lenyelni az ételt.. és akkor 2 óra múlva megint enni kéne. Vagy csak nekem van kis gyomrom:D
2013. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!